Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Odaát...

Mi a véleményetek az Odaát sorozatról?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 4. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Én bírtam. :) Szórakoztató, jó kis alternatív világot hoztak létre.
2017. ápr. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem rossz, a mai sorozatdömpingben a legjobb laza sorozat. Régen jobban tetszett, de most sem rossz. Látszik, hogy a készítők már nem tudnak mit kitalálni. Az első pár évadban 1-2 rész alatt lerendeztek olyanokat, amikre most 1 évadot szánnak.
2017. ápr. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én már 12 évada nézem a sorozatot,és szerintem mindenképp megéri elkezdeni. Az első öt évada legjobb,aztán van egy pici mélypont, de utána megint helyreáll,legalábbis szerintem.

Nagyon szeretem benne,hogy a sorozat nem arra megy,hogy új nézőket szerezzen,hanem hogy megtartsa a régieket(pl. az évadzárók introzenéje 12 évada ugyanaz stb), és ha esetleg rajongóvá válsz,nagyon jó ehhez a nagy családhoz, az SPNfamilyhez tartozni.

És ha még mindig nem tudtalak meggyőzni,akkor csak nézz pár képet a két eszméletlen hot főszereplőről. :)

2017. ápr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én már egy ideje nem nézem pedig életem sorozata volt jó pár évig. Az első három évad maga a borzongás, ijesztés és félelemben tartás.

Aztán a következő négy évad már semmiképpen sem volt ijesztőnek vagy félelmetesnek mondható, de ettől függetlenül érdekes volt az esemény és ráadásul beleraktak egy csomó olyan karaktert a képbe, akik egyszerűen zseniálisak voltak ( Castiel, Crowley meg még sorolhatnám). Nagyjából a 8. - 9. évadig néztem, de aztán már feladtam...Már a leviatános évad sem tetszett, a srácok miatt még mindig néztem, mert őket imádom, de később már az imádatuk sem volt elég, hogy képernyő elé üljek. Egyszerűen kiüresedett, rettenet erőltetett lett, úgy éreztem nem volt már tétje az egésznek, a főgonoszok és az átívelő cselekmény is már nekem fájt, annyira gyenge lett :(

Nagyon nagy kár, mert olyan sok ijesztő dolog van a világon még amiket filmre vihetnének, inkább ezekre kellene koncentrálni, nem az átívelő sztorira, mert úgy tűnik, hogy az az íróknak már nem megy.

2017. ápr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!