Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az Odaát...

Mi a véleményetek az Odaát című sorozatról?

Figyelt kérdés

Nagyon sok ismerősöm nézi és mondja hogy kezdjek bele én is de picit parás vagyok.:D Szeretem az ilyen fantasy krimi sorozatokat meg amikben nyomoznak de a horrort nem nagyon bírom. NAgyon ijesztő vagy érdemes elkezdenem?


14/L



2014. jún. 21. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mennyire vagy félős, de én abszolút nem mondanám horrornak. Talán az első évadokban van pár parásabb rész, pl én a Bloody Maryset nem halál nyugodtan néztem végig, de ahogy halad a sorozat, egyre kevésbé van ezen a hangsúly. Szerintem nézz bele, ha nem traumatizál könnyen egy-két liter vér meg hulla.

Maga a sorozat nagyon jó, nagyon szeretem, de szomorúan mondom, hogy a 9. évad már nagyon nem tetszett.


Mondj esetleg pár sorozatot amit nézel, és ha ismerem, akkor megmondom, azokhoz képest mennyire ijesztő :)

2014. jún. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3%
Első 3-4 évad nagyon jó, utána egy hulladék.
2014. jún. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát szeretem a nyomozós sorozatokat pl: A mentalista, Miami helyszínelők (az összes helyszínelős sorozatot csípem de ez a kedvencem). Sok vicces sorozatot nézek de az már nem ez a kategória. :)
2014. jún. 21. 15:19
 4/7 anonim válasza:
95%

Egyáltalán nem horror, vannak persze benne scary részek de amúgy nem az. Én amióta nézem pl sokkal bátrabb vagyok. Nekem nem tetszik most az 5. évad, 1-2 rész kivételével, de barátnőm azt mondta hogy utána megint jó lesz. Szerintem kezdj bele, ha nem tetszik vagy félsz akkor majd abba hagyod. :)

14/l

2014. jún. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is pont abban a cipőben voltam az elmúlt 3 hétben mint. Elégé féltem tőle. De egyáltalán nem bántam meg hogy elkezdtem. Valóban, az eslő pár rész ijesztőbb, de anniyra jó lesz a sztorija utána, hogy csak na. :)

semmiképp se hagyd ki!

2014. jún. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Eszméletlen nagyon jó sorozat. Gondolom nagyjából tudod miről szól, hiszen utánanézhettél úgyhogy nem kezdek el ódákat irni arról hogy mi történik. az első két évad nyomozós, ebben van pár durva rész. mondanám hogy ha a vért nem szereted akkor ne nézd meg, de kár kihagyni és anniyra sok vér nincsen benne csak pár részben. Én nagyon ajánlom max ha parázol akkkor abbahagyod.
2014. júl. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
legjobb 15 év volt
2020. dec. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!