Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Többször álmodom ugyanazzal a...

Nikolett Ádám kérdése:

Többször álmodom ugyanazzal a tanárral és mindig mást. Jelent ez valamit?

Figyelt kérdés
Kérlek válaszoljatok sokan és gyorsan☺

2017. ápr. 4. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyanról is hallottam kedves kérdező, hogy az illető szerelmes lett belé, és a kapcsolatát is eldobta amiatt, hogy a tanárral lehessen, nem kis fájdalmat okozva párjának. Amúgy szerintem egy személlyel álmodni azt jelenti szerintem, jelen esetben tanárról van szó, hogy az valamilyen szinten befolyásol téged, főleg a tanulásban. Hogy jó, vagy rossz irányba, azt neked kell megtudnod. Egyet viszont sose feledj el: a tanár-diák szerelem nehogy megfogjon téged is, mert hidd el nagyot csalódhatsz, sajnos nem egy ilyen esetről hallottam már. Nincs gond ha róla álmodsz, lehet másnak másról álmodsz, az álmok mindig változnak. Remélem tudtam segíteni neked!
2017. ápr. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az,hogy tanároddal szoktál álmodni,azt jelzi,hogy megmozdított benned valamit.Felejtsd el!

Csak fájdalmat találhatsz egy tanár-diák szerelemben!

Temérdek kollega ment ebben tönkre!

2017. ápr. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de nem hinném hogy ez lenne. Én nem érzek semmit a tanárom iránt meg amúgy is lány vagyok és az egyik női tanárommal szoktam álmodni és az álmaimban nincs semmi szerelemre utaló.
2017. ápr. 5. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!