Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már, hogy többször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy többször összefutottál ugyanazzal más időben más társkeresőn?

Figyelt kérdés
pl volt valaki tinderen, egy év után ismét egymásramatcheltünk. Illetve valakivel badoon beszéltem két éve, most tindeten ismét beszélünk...
2017. jan. 15. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Vonzás törvénye.
2017. jan. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Évekkel ezelőtt volt egy akivel találkoztam volna de kiderült hogy addigra mással is kavart úgyhogy leráztam, most láttam hogy megint fent van.

Ezen kívül kétszer futottam bele down kórosba, egyszer pedig krónikus depresszióval küzdő csajba, úgyhogy nincs túl sok pozitív élményem a netes társkereséssel. Jobb személyesen, úgy talán nem ér akkora meglepetés.

2017. jan. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, még anno, amikor hirdettem az egyetemi lapban, írt egy fickó, aztán randivonalon 3 év múlva is ugyanő. És tök ugyanazt írta!
2017. jan. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pontosítok, csak az egyik volt down kóros a másik autista, de képről nem látszott rajtuk.
2017. jan. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#2. az nem semmi. A down szindrómásnak a kísérője is ott volt? :D
2017. jan. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Dehogy, a találkozóig nem jutottunk el, mert már a levélváltásból leszűrtem hogy mi a helyzet.
2017. jan. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én egyszer csináltam kamuprofilt, rámírt egy csaj, szivattam egy kicsit. 3 hónappal később másik kaumprofilt csináltam. Rámírt ugyan az a csaj. Megint szivattam egy kicsit.
2017. jan. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7 és ez mire jó??
2017. jan. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8: Beleélhetem magam egy szexi biszexuális csajszi helyzetébe. Volt hogy egy párral cseverésztem, hogy majd beszállok hozzájuk harmadiknak.
2017. jan. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!