Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Talán szegedi lány a 21-es...

Vandor95 kérdése:

Talán szegedi lány a 21-es városi buszon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már több mint egy éve, hogy átéltem egy igen érdekes dolgot Szegeden. 2016.03.05.-én egy lány megmentette az életem a szegedi 21-es (ha jól emlékszem) buszon a Csillag téren felszállva úton a Mars tér felé este 20:30 - 23:00 között valamikor. A jegyemet elfelejtettem lekezelni, és az a bizonyos lány megmentett az ellenőrtől azzal, hogy a kísérője vagyok. Ha valaki tudna egy nevet, esetleg ha személyesen Ő olvasná... nem felejtettem el. A nevét nem tudom. Testes, de nem kövér lány. Piercinges, és épp feketében volt. Ha valaki be tudná nekem mutatni, megköszönném. Paródiázók kérem kíméljenek.



2017. ápr. 8. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Írd ki Facebook-on a ,,Szegeden Láttalak" csoportba is! Sok sikert, koma!
2017. ápr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet. Nem tudtam, hogy van ilyen csoport.. :D A "Pesten hallottam"-ról már hallottam, de erről még nem. Köszi :) Kellemes húsvéti ünnepeket.
2017. ápr. 9. 09:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért most több mint 1 év után akarod megkeresni?
2017. ápr. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jogos kérdés, mégis kitérnék a válaszadás alól. Igazából én sem tudom.
2017. ápr. 9. 17:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a közértben láttam egy lányt, észrevett, de valahogy elkerültük egymást, aztán szem elől veszítettem egy öt percig. Utánamentem, minden keresztutcába benéztem és a busz pályaudvaron is, de már nem láttam (természetesen az utcán, már nem olyan jó ötlet ismerkedni, követni valakit, ijesztő lehet).


Tanulság, mindig azonnal lépni kell és megszólítani a másikat.

2017. ápr. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!