Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 15 eves lany vagyok es eletemb...

15 eves lany vagyok es eletemben egyetlen egyszer volt csak baratom! Nagyon egyedul erzem magam es mimdig azt almodom h van egy baratom! Aki szegedi es 14-16 eves es fiu nincs kedve ismerkedni?

Figyelt kérdés

Kulso: szoke,barna mind1 a haja szeme syzine is mind1 . Legyen helyes de felolem akar egy kicsit csunya is lehet.

Belso: legyen megerto,kedves, vicces,ne legyem bunko velem,valaljon fel, udvarias.

Fiuk jelentkezeset varom


2015. febr. 28. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Élőben nem mersz ismerkedni, hogyhogy itt szeretnél a szerelemre rátalálni?

A leírásodból egyébként hiányzik a rólad szóló rész, mesélj magadról, úgy könnyebben felkelted az ellenkező nem érdeklődését, ha olvassák a kérdésed, el tudnak képzelni, hogy milyen lehetsz kívül és belül.

2015. febr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Úristen ne! Micsoda szörnyűségek vannak a mai világban! :O


A kérdésre visszatérve:

14 éves lány vagyok és *mostfigyelj* egyszer nem volt barátom. És *meglepetés 2* egy ideig nem is akarok. Eddig német szóbelire tanultam (ma estem túl rajta), most jön majd nemsokára a középfokú nyelvvizsga...

Mondjuk, az én elvárásaimnak nehéz megfelelni: ne legyen gyerekes, de vicces legyen, szeresse a kutyákat és az (igényes) filmeket. Lehetőleg legyen sportos, mert én is az vagyok.

De az elég szánalmas, hogy itt gyk-n akarsz pasit találni. Esetleg menj ki a levegőre (két facebook-ozás között), találkozgass barátnőiddel, és egyszer csak szembejön az igazi.

2015. febr. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hat akkor kedves masodik valaszolo rohadtul nem erdekelt a velemenyed.

Eskuszom h a pizza jobban erdekel mint a te velemenyed.

Rohadtul nem ismersz es nem tudsz rolam semmit.

Itt segitek: 15eves barna haju kozepmagas szegedi lany vagyok . Kepzeld en is most fogok szobelizni .

Koszonom h felvagtal a nyelvizsgaddal gudzsáb nice wörk! *hangos taps*

Tehat irom tovabb a belsom baratsagos, kedves, deha valaki felbsz mint te annak bepofazok. A hangulatomtol fuggoen udvarias vagyok .

Bar ez mar nem igazan belso vagy idk de ge*re nem logok sokat a fb-on.

Vekony vagyok .

A koromhoz kepest erettebb is.

A "ki nem sza*ja le" típusú magabiztosságom van.

Blablabla.

Remelem igy mar eltudsz kepzelni.

2015. febr. 28. 18:27
 4/6 anonim válasza:
En irtam :)
2015. márc. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Meg mindig nem valaszoltal :(
2015. ápr. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
12/F
2015. máj. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!