Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha alkalmi munkáim vannak...

Ha alkalmi munkáim vannak csak, de be vagyok jelentve, kell az adóbevallással foglalkoznom, vagy a NAV kis halakkal nem foglalkozik?

Figyelt kérdés
Sokszor váltok munkahelyet, de be vagyok jelentve, kisebb összegeket keresek, akkor kell foglalkoznom a NAV-os adóbevallással, vagy tegyem félre, hiszen a NAV csak nagyobb emberekkel foglalkozik, engem nem büntetnek meg, azt sem tudják ki vagyok, ez igaz, vagy nem? Pl. olyanokkal akik 700-800 bruttót keresnek, vagy többet, stb? Vélemények?
2017. ápr. 10. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Pont, hogy téged fognak sz.patni és nem a nagy halakat....

De mivel idén a NAV megcsinálja igy nem kell foglalkoznod vele.

2017. ápr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

IGEN kell foglalkoznod a NAV-os adóbeválással!

NEM keresek jól,de nekem nem érne meg semmi pénzt h szarrá szopassanak,büntessenek

2017. ápr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ok, de ha keveset keresek, és vannak hónapok amikor nincs fizetésem egyáltalán, akkor miért foglalkozna velem a NAV?


Kis hal vagyok nekik, inkább vállalkozókra állnak rá, ez miért hülyeség?

2017. ápr. 10. 16:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem azon múlik, hogy ki mennyit keres. De mivel felnött vagy, legalábbis a munka miatt gondolom, igy azt csinalsz amit akarsz, plane úgy hogy a kerdesedre valszt kaptal de te meg tovabb húzod.
2017. ápr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!