Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én értem, hogy régen miért...

Én értem, hogy régen miért gyűlölték a zsidókat. (kiválasztottnak felsőbbrendűnek tart. Magukat) De manapság miért? Én észre sem veszem, hogy ki a zsidó. Elmagyarázná valaki?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 13. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Divatból.
2017. ápr. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Gyakran nem is kell az illetőnek zsidónak lennie, elég ha gazdagabb, vagy valamiben jól teljesít, a buta ember máris zsidózni fog.
2017. ápr. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kései Sirató ***** válasza:
18%
Minden bank az ő kezükben van. Mások pénzéből meggazdagodnak, dolgozni nem annyira szeretnek,inkább csak üzletelnek.
2017. ápr. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
Lepontozhattok, attól még ez az igazság.
2017. ápr. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

Mert az emberek fejébe bele lett verve hogy minden zsidó egy szemétláda, aki elveszi minden vagyonukat. Tény hogy ilyen is van, de ez egyáltalán nem igaz mindre. Csak sajnos sok a buta primitív, aki valóban fel sem ismeri a zsidót, és mindenkit le "szemétzsidóz" aki nem az éhhalál szélén tántorog. (aki igen azt meg lecigányozza...)


Szóval sajnos ezért, tudatlanság, előítélet, és divat is ahogy #1 írja, hiába pontoztátok le...

Jöhetnek nekem is a mínuszok :)

2017. ápr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!