Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magyarországon tényleg mindenk...

Magyarországon tényleg mindenki ilyen gazdag?

Figyelt kérdés
A Gyakorikérdések alapján, itt az emberek 90%-a minimum 250-300 ezret keres nettóban. Elhiszem, hogy Budaörsön vagy Telkin kijöhet egy ilyen statisztika, de hogy ez az egész országra érvényes, az meglep. Az én ismeretségi körömben még a diplomásoknak a fizetése is megáll 200 ezernél, pedig Délnyugat-Magyarországon, megyeszékhelyen lakom. Vagy lehet, hogy mégsem annyira hiteles forrás az, amikor valaki itt megkérdezi, hogy ki, mennyit keres?

2017. ápr. 13. 17:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Azért a több százezres fizetés is messze van a gazdagtól. Én ismerősi köröm alapján elképzelhetőnek tartom, hogy ennyit keresnek a válaszadók is. Aki büszke rá reklámozza, aki pedig keveset keres, nyilván nem annyira, hiszem annyi törekvés sincs mögötte.
2017. ápr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Legalább itt jó dicsekedni. Én ismerek olyan 62 éves egyetemi tanárt, akinek a nettója még a 250-et sem éri el.
2017. ápr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Én meg hazudós vagyok, és a te dolgod, hogy elhiszed-e vagy sem, hogy 500 ezret keresek havonta.Ez egy anonim oldal,mindenki azt mond amit akar.
2017. ápr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Itt mindenki az, ami akar lenni. Itt sok önjelölt szakember van, van itt orvos, politikus, katona, rendőr, különleges katona, tábornok, tudós, vámpír, szelleműző, ufc bunyós, profi boxoló minden . . . A valóság meg az hogy tavaszi szünet van.
2017. ápr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én mint vámpír havi 450 ezret keresek nettóban
2017. ápr. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nettó 170-et keresek.
2017. ápr. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Fatal_3rror_ ***** válasza:
46%

1. Azért a 250-300 ezer forintos fizetés még messze nem a gazdag kategória.

2. Nem mindegy milyen háttérrel kap valaki ilyen fizetést. Egy Pesti albérlet ebből elvisz 150 ezret rezsivel, még alsó hangon 50 a kaja, marad 50-100 ezred amit félre lehet tenni, azért ebből nem lesz Telkiben 300 milliós házad.

3. A többség nem keres ennyit, ez látszik azon, hogy lepontoznak ha kiírom hogy 350-et kapok vagy szimplán azt írják hogy hazudok, mert mindenki csak minimálbéres lehet az is aki nem azt írja...


Amúgy szerintem az is benne lehet, hogy itt azért egy fokkal magasabb a szint mint mondjuk egy Origó vagy egyéb hírportálon ahol a fele írni, olvasni nem tud de nyomja a kommentet...még ha nem is sokkal.

2017. ápr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

7. alaphangon 50ezer a kaja?

Én nem eszek szegényes kajákat és annyit eszek mint 2 másik ember mégis 40ezernél soha nem volt több a havi kajám, pedig mondom, én dupla adagot eszek.

2017. ápr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
28%
Nem értem miért pontoztok le. Menjetek az ezotéria kategóriába, ott van tényleg ilyen.
2017. ápr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Fatal_3rror_ ***** válasza:
Akkor pontosítok, nem csak kaja, hanem bevásárlás, amiben benne van hogy időnként kell mosószer, mosogatószer, fogkrém, tusfürdő, egyebek.
2017. ápr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!