Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért vágyódnak az emberek...

Miért vágyódnak az emberek Amerikába, Németországba, Angliába? Sírnak, hogy sz@r az élet Magyarországon. Láttak már Afrikai /Ázsiai nyomor negyedet?

Figyelt kérdés

Egy Afrikai nyomorban élő elsírná magát, ha Magyarországon élhetne...

Ezek meg mennek hogy" Amerikába bezzeg, veszek iphonet fél havi fizetésből... Ausztriában bezzeg, Angliába meg... "


Látták ezek már Afrikai nyomor tanyát?

Ha itt élnének, eszükbe jutna vajon az iphone?


Mit sír a szájuk hogy Magyarország olyan sz@r?



2014. ápr. 10. 12:48
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%

Hát bocsi, hogy azért nem leszek vidám, mert valahol embertelen körülmények között élnek.

Bocsi, hogy én jobbat akarok magamnak és a családomnak.


Ja, és nem vágyódok iphone-ra.

2014. ápr. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
84%
Mert tényleg sz'r, egy átlagos családnak. Főleg pénzügyi téren. Ha mindenki úgy fogná fel, hogy "de jó, legalább nem Afrikában éhezek", akkor nagyobb elégedettség lenne. Csak a világ nem így működik. Ha van egy jobb esélyed, akkor kapsz rajta.
2014. ápr. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
96%
Többnyire azért vágyódnak oda az emberek,mert ott jobb lehetőségek vannak mint itt...leginkább munka szempontjából..És akinek van rá lehetősége,az kimegy oda dolgozni,ha csak egy időre is,hogy jobban keressen.Másrészről ott nincs akkora korrupció,zsiványság mint ebben az országban..
2014. ápr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
44%
Hát én nem vágyom sem Amerikába, sem Németországba, sem Angliába. Jól érzem magam itthon, és ha valaha nekiindulnék, nem a pénz után mennék (az itthon is van, amennyi kell), hanem a tenger és a napsütés után. Dél-Spanyolországban például el tudnám képzelni az életem. Vagy a francia riviérán is.
2014. ápr. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
81%
Kerdezo, Magyarorszag az Europai Unio tagja, mint europai demokratikus allam miert kene Afrikahoz viszonyitanunk!?
2014. ápr. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
A Magyarországi iPhone árakat miért kellene az amerikai Apple céghez viszonyítani?
2014. ápr. 10. 13:21
 7/30 anonim ***** válasza:
25%
Nem vágyódom máshova. Mármint élni nem. De utazgatni szeretnék mindenfelé még :)
2014. ápr. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
90%

A sok afrikai, aki csak teheti meg megy Ausztraliaba, sot meg Amerikaba is szep szammal.

Iphone fel havi fizetesert Amerikaban?

Csak ugy megjegyzem, amelyik kijut, annak mind iphone van a kezeben, meg ha az allam is tartja el oket.

Ne viccelsz, tul draga, sokszor ingyen van elofizetessel. Inkabb $700 korul, ami netto egy heti atlagos fizu.

Sajnalom a nyomorban elo embereket, de mindenki elore akar lepni, nem hatrafele menni.

Epp olyan, mikor nagymamank azt mondta, hogy mi vasagyban aluttunk, vagy a szenamatracon. Akkor Te is azon aludnal most?

Fejlodni kell, minden alkalmat megragadni, nem egy helyben toporogni.

2014. ápr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
76%
Külföldön képzelem el az életem és nem a pénz miatt. Magyarországon is jóval az átlag felett élek. Én az emberek miatt megyek el. Hánynom kell ettől a sok negatív embertől, akik köpköd arra, akinek jobb az anyagi helyzete, valamiben jobb, mint ő. Illetve nem szeretem ezt a tolakodó, mások életébe belekotnyeleskedő viselkedést sem.
2014. ápr. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
78%
Lassan mi is ott fogunk tartani mint Afrika te nyomorult!
2014. ápr. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!