Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pocakos, laposabb hasú férfitá...

Pocakos, laposabb hasú férfitársaim ti hogy bírtok levetkőzni a strandon?

Figyelt kérdés
Lassan mindenhonnan 6 kockás izomagyú modellek, testépítők ömlenek, én oda jutottam hogy már szégyellek levetkőzni a strandon, vagy orvos előtt, egyéb.

2017. ápr. 13. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor pocakos vagy laposabb hasú?
2017. ápr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Nekem lapos a hasam, és nincsenek ilyen problémáim. Statisztikailag vagy 30-cal magasabb az IQ-m, több mint kétszer annyit keresek, valószínűleg a farkam is nagyobb. Nincsenek önértékelési gondjaim, mert nem vagyok kigyúrva. Orvos előtt meg pláne nem érdekel a testalkatom.
2017. ápr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
statisztikailag xdddddd sírok
2017. ápr. 13. 20:35
 4/7 anonim ***** válasza:
orvos előtt pont leszärom..... standra meg nem járok,tehát.
2017. ápr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A férjem erősen Bud Spencer-re hasonlít, ami a testalkatát illeti, ő úgy bír levetkőzni, hogy a hüvelykujját bedugja a nadrágjába az övénél, és letolja. A pólóit meg alulról felfele húzza. Szerintem egy próbát megér, hátha neked is sikerül, kérdező.
2017. ápr. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én járok kondizni, edzeni és kockás hasam is van. Ettől függetlenül én is ezzel a problémával küzdök.

Mondjuk orvosnál pont mindegy, nem először lát ilyet. Strandon meg mindenki levetkőzik szóval mindig rájövök hogy teljesen mindegy.

2017. ápr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lapos pocak??
2017. ápr. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!