Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párom nem tudja levetkőzni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem tudja levetkőzni gátlásait?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A párommal nem rég jöttünk össze, már eljutottunk odáig, hogy ledobjuk a ruhákat, a fehérnemű kivételével. Viszont nem engedi, hogy benyúljak a bugyijába, semmi orál felé nem nyit, hiába akarom én kényeztetni. Neki az egész aktus abból állna, hogy megdugom és kész, semmi több. Nem is szereti igazán a szexet. Még nem feküdtünk le, csak beszéltünk róla. Én ennél többre vágyom, nekem ez sokkal többet jelent. Nem tudom mi okozhatja ezt nála, hiszen egyébként olyan nedves mint egy patak. Nem igazán tudom hova tenni ezt. Mi lehet az oka, hogy nem szereti a szexet, illetve hogy lerendezné ennyivel az egészet? Ez normális ? Már nem szűz. Tudnátok ötleteket adni, mit tehetnék?


21/F



2016. dec. 18. 22:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
56%
Kérdezzd meg töle:) meg fektesd hanyat e s hirtelen kezd oralisan. ;)
2016. dec. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Próbáltam vele beszélni erről, de nem nagyon akart... nem akarom hirtelen, ha ő nem szeretné. Ráadásul nem is lehet kivitelezni, próbáltam, összezárta a lábait. :/
2016. dec. 18. 22:47
 3/19 RRR ***** válasza:
97%

adj neki időt

hogy rájöjjön,milyen jó dolog is a szex,orál

gondolom tele van gátlással

légy nagyon türelmes vele

2016. dec. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Biztos vagy benne hogy nem szűz? Én nem :) Gátlásos lenne? Akkor türelem kommunikáció N
2016. dec. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Azt mondta nem szűz. Természetesen nem tudom 100%-rs. Próbáltam nagyon megértő lenni, beszélgetni, de lerendezte annyivsl higy "nemtudoooom", persze nyafogó hangon.
2016. dec. 18. 22:59
 6/19 anonim ***** válasza:
26%
A párod nem biztos a párod.
2016. dec. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%
Mondd neki hogy üljetek le erről beszélgetni őszintén.Ha nem akar, akkor hagyd ott a francba ezt a rinyapinát.
2016. dec. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
A párkapcsolat egyik alapja a szex. Ha ez nem megy akkor a kapcsolat se fog menni. Én ezen a ponton már nem szenvednék tovább.
2016. dec. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%

Mit jelent az, hogy nem rég jöttetek össze?

Légy türelmes, valakinek több idő kell, hogy megbízzon annyira a másikban, amennyire kell.

2016. dec. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%
Lehet valaki mondott valamit a puncijával kapcsolatban. Én egy időben gyakran láttam olyan posztokat, ami kb arról szólt, hogy mennyire rondák a kilógó kisajkak. Lehet neki olyan van és fél megmutatni?
2016. dec. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!