Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ha az ablakból...

Mit csinálnátok ha az ablakból kinézve a ház elé azt látnátok, hogy valaki éppen ott pisál az utcán?

Figyelt kérdés
Mit gondolnátok róla?
2017. ápr. 14. 11:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Hogy biztos sok dinnyelevet ivott. Mit gondolnék? Vannak olyan helyzetek, mikor már nagyon kell, és nem lehet visszatartani, különben szétrobban a hólyagod...
2017. ápr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

leengedném a redőnyt vagy szimplán elfordítanám a fejemet.


Közterület.. ott felőlem azt csinál amit akar!

2017. ápr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy egy paraszt. Mert ja, van olyan helyzet, hogy nem lehet tovább tartani, csak általában nem ez a forgatókönyv, hanem alkesz pasas leáll az út közepén pisilni, esetleg csak mutogatni akarja magát (mert ilyenre is volt már precedens az életutamon...)


Nem csinálok semmit, elfordítom a fejem általában. Egyszer volt, hogy leparkoltunk a belvárosban 3 percre amíg tesóm beugrott a boltba, meglátta egy faszi, hogy ott ül 2 nő a kocsiban és nekiállt a szemben lévő oszlopra vizelni 2 méterrel arrébb. Na annak bemutattam, kifelé jövet elküldte tesóm a pasit a ......


Még ismerősömmel történt, hogy Óbudán lakik, és a Sziget idején egy fesztiválozó betévedt a kertjébe és nekiállt levizelni a családi házukat, ő meg leöntötte hideg vízzel és kidobta.


Szóval alapvetően nem csinálok semmit, de ami túlmegy egy ponton azt meg nem kell szerintem kussban tűrni.

2017. ápr. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
4%

Utolsó, te nem tudsz szöveget értelmezni? Csak egy egyszerű pisilésről beszélünk az út szélén, nem házra és oszlopra vizelésről.

Amúgy meg én is vizeltem már út szélén, pontosabban egy parkban. Nagyon kellett, és messze laktam. A parkon kívül meg máshol nem voltak fák, amik mögött nyugodtan elvégezhettem volna a dolgom. Akkor most én is paraszt vagyok, mert parkban pisiltem? :(

2017. ápr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Most mondhatnám, hogy igen, paraszt vagy, mert nőként nekem mindig kellett wc-t keresni. Nézőpont kérdése.
2017. ápr. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Itt kereshetsz a semmi közepén.
2017. ápr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

4. Már ne is haragudj, de miért ne tudnék szöveget értelmezni? Szerintem meg a park és az utca nem éppen egy kategória, a kérdésben pedig nem a park szó szerepel, ha már szövegértés. Ahol van ház és látnak az ablakból az nem a semmi közepe.


De a személyes véleményem, hogy egy városban számtalan publikus WC van, üzlet, étterem, bevásárlóközpont, stb., ahol ingyen vagy potom összegért el lehet menni mosdóba, vagy meg lehet kérni valakit, hogy engedje meg a mosdó használatát. És nem lakásra gondolok, én is mentem be irodaházba vagy önkormányzathoz, egyetemre csak pisilni, aki meg akarja oldani kulturáltan, az meg is fogja.


Láttam már embereket McDonalds vagy bevásárlóközpont elé vizelni, pedig 100Ftos befektetést vagy 3 perc sétát igényelt volna az ügy, de ennyit se volt képes tenni az illető. Na, ez parasztság. És az ember inkább ilyet lát az ablakából, mint inkább embereket, akik kirohannak a kocsiból, mert nem bírják tovább tartani.

2017. ápr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Meglepődnék, mert az ablakom nem az utca felé néz. De, tegyük fel, hogy a ház egy másik ablakán nézek ki... kinyitnám az ablakot, és rákiáltanák, hogy "Nem takarodsz el azonnal!". Sőt, még rá is önteném a virágnak odakészített locsolóvizet. (Kissé hirtelen természetű vagyok.)
2017. ápr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Elkezdenék kiabálni, hogy tűz van!
2017. ápr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Majd pont fizetni fogok azért, hogy vizelhessek, nem? Ritka nagy gyökér vagy. Fizessen az érte, akinek 6 anyja van, vagy csak szimplán idióta. Elkeserítő, hogy manapság már ott tart a világ, hogy ilyenért megszólják az embereket, holott a világ egyik legtermészetesebb dolgáról van szó. Ha oda sz_rik a kapud elé megértem, hogy rossz szemmel nézel rá, vagy elzavarod, de egy szimpla pisilésért nem kellene bosszankodni, vagy rosszabb esetben egymás fejét leszedni, hisz senkinek nem árt vele.
2017. ápr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!