Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rettegek a holnapi locsolkodok...

Rettegek a holnapi locsolkodoktol más is van igy? 17/L

Figyelt kérdés

Falisiak vagyunk itt szoktak jonni locsolkodni.

Van mikor jönnek rokonok is de en nem akarok kimenni , nem akarom hogx meglocsoljanak es verset mondjanak. Számomra tiszta kellemetlen ez a dolog.

Ha rokonok jonnek, akkor megvárom még bejönnek utána kimászok a szobám ablakán, remelem nem maradnak a kocsinal beszelgetmi. :D


2017. ápr. 16. 23:11
1 2
 1/16 Linó03 ***** válasza:
13%

Nem.

Kicsit sok szokott lenni az illat nap végére a hajamon, de megmosom, és kész. A vershallgatás tényleg érdekes kicsit, de hát most mi van?

Ez meg a részedről... amolyan szokásos ünnepi hiszti? Bocs, de tényleg nem tudom hova tenni.

2017. ápr. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Megértelek tesó
2017. ápr. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
Elég primitív szokás, hogy ilyen szeles időben lelocsolják vízzel a lányokat. És ha agyhártyagyulladást kapsz? valahogy érvelj már, hogy ez számodra szenvedés, és hogy már gyűlölöd a férfiakat az ilyenek miatt. Talán ha ezt érzik, akkor nem fognak leönteni vízzel. Undorító egy szokás amúgy.
2017. ápr. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

"amolyan szokásos ünnepi hiszti" Ja hát az ember tűrje amit utál...

Nálunk az volt, hogy átjött pár gyökér szomszédfiú és cserébe persze pénzt várt azért, mert büdös kölnivel lelocsolt. Ha csokit vagy festett tojást adtam a "fáradozásaikért" akkor ment a nézés, meg háborgás. Szar, felesleges szokás és kész.

2017. ápr. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Csak a pénz miatt csinálják. Undorító. Egyáltalán mi jogon várnak ilyenért pénzt?
2017. ápr. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Menj el valahova holnap.
2017. ápr. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj ki és kész!Szüleid megérthetik és nem kötelezhetnek rá! Én is utálom,még a kapucsengőt is leakasztom!Ide ne jöjjön senki!
2017. ápr. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

UTÁLOM, UTÁLOM ÁÁÁ!!!

Egyrészt félénk lány vagyok, és zavarba tudnak hozni elég könnyen. Másrészt mindig csak a pénz kell nekik és ezt nem értem. Menjenek a f... Oda.

Én ilyenkor ki se megyek, mindig el vannak küldve.

2017. ápr. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha be is próbálkozik nálam valaki, megmondom neki, hogy nem, nem engedem. Nem szabad locsolni. A családnak már az értésére adtam, hogy mivel nem vagyunk keresztények, én nem ünneplem a húsvétot, és nem tartom a hagyományait sem (valamint nekik sem kellene). Más meg nem érdekel. Nem nagyon jöttek hozzánk locsolni korábban sem, ezután pedig már a családom sem fog, remélem.
2017. ápr. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
#9 A locsolkodás nem keresztény szokás, hanem pogány szokás. Mások ijesztgetése, lelocsolása, nem tartozik egy keresztény szokás közé sem.
2017. ápr. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!