Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rettegek. Mit tehetnék?

Rettegek. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Fenn vagyok egy nagyon népszerű meleg társkereső oldalon. Nem vagyok valami meleg pasi ideál, sőt... ezért alig nyitom meg az alkalmazást, csak max ha valami értesítés van. Két hete rám írt egy 21 éves srác, aki 2 km-re tartózkodik tőlem, legalábbis az alkalmazás ezt mondja. Az üzenetváltásunk ennyi volt, nem több:


Fiú: Eljött az idő, hogy tönkretegyem az életed!

Én: Tessék?

Fiú: Majd meglátod.

Én: Mit akarsz tőlem?

Fiú: Nyugodj meg, nem lesz semmi baj.

Fiú: Te mocskos disznó.


Aztán már nem tudtam neki válaszolni, mert blokkolt. Először azt hittem, hogy csak valami sokértelmű unatkozott, de valahogy mostanában elhatalmasodott rajtam a pánik és a paranoia... úgy érzem, mintha figyelnének, folyton azt hiszem az emberek engem bámulnak. Két napja mikor kimentem a postáért egy boríték nélküli papírt találtam a levelek közt, csak annyi volt rajta, hogy "Látod? Tudom hol laksz.".


Rettegek, folyamatosan gyomorgörcseim vannak, félek kilépni az utcára, vagy elmenni a kis tesómért az iskolába... félek szólni a szüleimnek, mert nem tudják, hogy meleg vagyok... Mit tegyek? A rendőrség foglalkozik ilyen ügyekkel? Ez már zaklatás? Nagyon félek, mert nem tudom ki lehet, és a frász kerülget, hogy körülöttem élhet ez az ember és folyamatosan figyelhet.


2017. márc. 18. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Nagy valószínüséggel ez csak egy poén :D
2017. márc. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bizonyára az egyik ismerősöd szivatott kamu profillal. :D ne parázz be. Ne foglalkozz vele
2017. márc. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!