Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen beütése lehet a nagyapá...

Milyen beütése lehet a nagyapámnak?

Figyelt kérdés

Már gondolkodtunk a családban, hogy lehet vele valami, mert nem olyan, mint egy 'igazi magyar' (Mármint kinézetre). Őt is érdekli, tudja hogy felraktam a képeket.

Az egyik 15 évvel ezelőtti, a másik mostani.

Igen,nincs topformában. Igen,iszik.


[link]


[link]


Roma? Török? Afgán? Orosz?

Mit gondoltok?

Ja, 1945-ben született év elején, '44-ben voltak állapotok, úgyhogy biológiailag lehetett bármelyik jöttment idegen katona is az apja.



2017. ápr. 17. 14:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%

Ránézésre török vagy valamilyen balkáni származásúak a felmenői.

első: zsidózni nem itt kell, menj máshova kommentelni.

2017. ápr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyébként nincsen olyan, hogy igazi magyar kinézet csak bebeszéled magadnak.
2017. ápr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Zsidó
2017. ápr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Elsőre blikkre én is zsidót mondanék, főleg a régebbi képe alapján. (Nem, nem zsidózom, én is zsidó vagyok. Nincs ebben semmi sértő, ha egyszer zsidó valaki, akkor az. Nekem az olyan eufemizmusoktól áll fel a szőr a hátamon, mint más vallású, vagy izraelita.)
2017. ápr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Csak a rasszista antiszemita söpredék ha meglát egy nagy orrú személyt akkor rögtön elkezd zsidózni.

Nekik ez a beteges fétisük. Szánalmas férgek.

2017. ápr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolsó. Abba mi a sértés, ha valaki azt írja hogy "zsidó"? Az csúnya szó, sértés, vagy mi? és aki ilyet ír, az már rögtön egy rasszista antiszemita söpredék?:D A zsidóság is egy ugyanolyan nemzetiség mint bármi más, nem értem miért kell ezen így berágni... A kérdező kérdezte milyen beütése van a nagypapájának.. Igen, szerintem is zsidó beütése van. Pedig az én nagypapámnak is hatalmas orra van, mégse gondolom zsidónak, hisz egyértelműen nem az.
2017. ápr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Most már tényleg az a véleményem hogy a kognitív disszonanciát betegségként kellene definiálni.
2017. ápr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
5-ös válaszoló, egyértelműen leírtam, hogy én is zsidó vagyok. Biztos vagy benne, hogy rasszista, antiszemita söpredék vagyok? Egyébként nem azért gondolom, mert nagy az orra, hanem a szemzug-száj-fül háromszögből.
2017. ápr. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, de nem kellett volna itt ezen összekapni. Ha zsidót láttok benne, akkor azt, semmi sincsen ezzel. Soha nem élt semmilyen vallás szerint, és még csak a politika sem érdekelte, úgyhoy itt én tényleg csak arra vagyok kíváncsi, hogy ránézésre mit szóltok.


És a barnás bőr, sötét kis szemek, sötét haj?

Én ezek miatt gondoltam, hogy valami dél-keleti lehet benne :D

2017. ápr. 18. 01:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Bolgár, örmény, zsidó beütést tippelek. Egyébként jó egészséget neki, próbáld leszoktatni a cigiről meg a piáról.
2017. ápr. 18. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!