Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez az örökzöld rapp? Szerintet...

Ez az örökzöld rapp? Szerintetek még akár 20 évig is imádni fogják?

Figyelt kérdés
Ti szeretirek? [link]

2017. ápr. 17. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Ma is hallgatható, de már az akkori fiatal generáció, megöregedett, ergo jöttek a helyükre újak, akik más vonalat képviselnek ma már.

A ma aktuális rap, ami inkább már drill megnevezésen alapul, így néz ki

https://www.youtube.com/watch?v=O_qhV-S5y6Y


Annyiban különbözik az új generáció a régiektől, hogy itt jelen van az erőszak is a zene mellett, pl bandaháborúk.

2017. ápr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez borzalmas;(((
2017. ápr. 17. 21:38
 3/8 anonim ***** válasza:
24 leszek és még mindig gyakrabban hallgatunk ilyen klasszikus, "régi" rappet, mint az új stílusokat... azt ne mondjátok, hogy mi már öregnek számítunk, mert tökön döföm magam. :D
2017. ápr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
36 vok
2017. ápr. 17. 22:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Az underground körök életben tartják ezeket a klasszikusokat, máshol max divatból elő-elő veszik a magukat a szakmában jártasnak tartó rádiós műsorvezetők vagy hasonlók.
2017. ápr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az egyik kedvencem:). Bizonyos körökben kedvelt, a mi generációnk ismeri, szereti inkább, így csak egy réteg fogja szeretni 20 év múltán is.
2017. ápr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én imádom :D Több, mint húsz éves szám, de szerintem ugyanennyi idő után is népszerű lesz. Megunhatatlan klasszikus. Nem vagyok nagy raprajongó, de ha hallgatok, akkor inkább a kilencvesen évek beli vonal az, ami leginkább közel áll hozzám.
2017. ápr. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2017. nov. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!