Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt valaki Szombathelyről,...

Van itt valaki Szombathelyről, aki válaszolna pár kérdésemre?

Figyelt kérdés

Milyen ott az élet? Mennyire számít kihaltnak (mondjuk egy átlagos megyeközpont méretű városhoz viszonyítva)?

Munkalehetőségek terén milyen a környék?

Albérletet mennyire nehéz találni?


Így első körben ezek a kérdések merültek fel, minden Szombathelyi volt vagy jelenlegi lakos válaszát köszönöm :)



2017. ápr. 19. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szombathelyi vagyok,itt is születtem.

Albérletekről fogalmam sincs,nézz körül,érdeklődj.

Munkalehetőség nagyban függ attól mit akarsz dolgozni. amúgy szerintem nem a legjobb,sokan dolgoznak Ausztriában,mennek ki,jobb fizetés miatt. Persze gyárban(Luk,epcos,stb) mindig van munkalehetőség,oda ha jelentkezel szinte fel is vettek.

Közbiztonság szempontjából egyik legjobb város itthon,sokat fejlődött elmúlt években. Viszont én eléggé kihaltnak érzékelem, este 10 után ha kersztülsétálsz városon nemfogsz 10embernél többet látni. Nemtudom máshol mi a helyzet, Pécsen éltem egy darabig ott nem ezt tapasztaltam. Inkább Sopront válaszd ha lehet,vagy Győrt.Sokkal pezsgőbb az élet.

2017. ápr. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szhely alapjában véve nyugis város, de azért vannak szórakozási lehetőségek.

Munklehetőség: szakmafüggő, gyárba szalag mellé, bolti eladónak mindig van hely, jó szakemberek (kőműves, víz-gáz-Stb szerelők, +hasonlók) nincsenek, könnyen találnak munkát, de sok a diplomához kötött hirdetés is


Albérlet nem nagyon van, ha akad, az is drága

2017. ápr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Tovabbi hasznos valaszok johetnek, ki mit tapasztal/t:)
2017. ápr. 19. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!