Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csúnyán írok? (képpel)

Csúnyán írok? (képpel)

Figyelt kérdés
[link]

2017. ápr. 19. 18:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Inkább átlagosan.

Amúgy, mit számít ez?

2017. ápr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kedves tanár azt mondta, hogy csúnya.
2017. ápr. 19. 18:48
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
Hát attól függ. Ha lány vagy, akkor tényleg nem túl szép, viszont ha fiú vagy, akkor nem értem mi baja a tanárodnak.
2017. ápr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. Miért, egy lánynak kötelező gyöngybetűkkel írnia? :)
2017. ápr. 19. 18:58
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem írsz csúnyán, szerintem jó; egyébként a tanárnak meg nem lenne dolga a lelkileg lehúzás; neki az lenne a dolga, hogy ösztönözze, biztassa a diákjait.
2017. ápr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Tipikus iskolás írás, a célnak megfelel, olvasható. Maximum az lehet zavaró, hogy a k és a h betűd gyakorlatilag ugyanaz.

Egyébként nem igazán értem, miért mondta ezt a tanár. Úgyis változni fog még és gondolom nem kódexmásolónak készülsz..

2017. ápr. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
nem írsz csúnyán. nekem tényleg nem vmi szép az írásom. és nem panaszkodtak miatta soha. szal ne törődj vele.
2017. ápr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem ilyen a csúnya írás. És mellesleg mindenkinek van egy írásstílusa, mindenki máshogy ír. Nem kell a tanárnak ilyesmibe belekötnie.
2017. ápr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez az én írásomhoz képest kalligráfia.

(de nem befolyásolja az életemet és nem orvos vagyok :) )

2017. ápr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Metionin ***** válasza:
54%

Nem túl szép de a lényeg, hogy olvasható. Ha pedig olvasható, a tanár nem köthet bele.

Anno nekem is visszadobtak pár dolgozatomat, mert "olvashatatlan", pedig az én írásképem kva szép csak a kódfejtéshez tehetség kell :D aki kisilabizált belőle már 2-3 oldalt, az utána könnyen olvassa, elsőre tényleg kicsit agyalni kell néhány betűnél. Amikor tanítok és a táblára írok, külön írásmódom van, ami olvasható és azt eleve a másik kezemmel írom. :)

2017. ápr. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!