Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A csúnya beszéd---speciel, -...

Mi lenne kérdése:

A csúnya beszéd---speciel, - káromkodásról hogyan lehet leszokni. Kb. fél éve nagyon csúnyán reagálok dolgokra. Hogyan szokjak le róla?

Figyelt kérdés

természetesen csak itthon. eddig csak az volt a legcsúnyább, hogy a macska rúgja meg. most meg: is..ba.. --a ku..él..., stb.

csak normális, komoly válaszokat szeretnék. ok ?


2017. febr. 13. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyen ez. Majd ha nagyobb leszel kinövöd.


Először belenő az ember, utána pedig kinő belőle.

2017. febr. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Önuralom segít
2017. febr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azon vagyok, csak automatice kijön a számon a..k..is.., aztán bocsánatot kérek. de hogyan előzzem meg ?
2017. febr. 13. 18:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Amég otthon csinálod nincs baj. Egyébként van egy olyan kutatás, miszerint akik káromkodnak néha, azok sokkal őszintébbek. Én is szoktam otthon káromkodni. Barátu társaságban is néha. De munka helyen vagy család előtt nem. Szerintem nem gond ha otthon használod, de máshol ügyelj rá hogy ne forduljon elő.
2017. febr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kedves 4/4, csak itthon szoktam, ha vendégek vannak akkor sem. ergo, tudok viselkedni. ha egyedül, no meg a cica akihez szoktam természetesen beszélni. kis dolog, kis csekélység nem úgy sikerül akkor már én 1-ből az i,--stb. utána no már megint káromkodsz.-bocsánat. az egyik ismerősöm mondja, hogy menjek lelki dokihoz. de én valahogy ódzkodok tőlük. no. ennyi. mindenesetre köszi a válaszokat.
2017. febr. 14. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!