Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért felszínesek a lányok?

Miért felszínesek a lányok?

Figyelt kérdés
Ha egyetemistának adom ki magam, egyből szívesen cseverésznek velem, de ha elmondom, hogy csak egy csóró, munkanélküli srác vagyok, akkor nem fektetnek akkora energiát a beszélgetésbe. Magyarul, bizonyítást nyert az, hogy a nőknek a legfontosabb az anyagi helyzet, a társadalmi státusz, valamint annyira felületesek, hogy azt hiszik, hogy csak az egyetemre járó srácokba szorult értelem.
2017. ápr. 19. 19:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

Ezzel csak azt bizonyítod, hogy a lányok nem szeretik, ha egy csóró munkanélküli azt hazudja nekik, hogy egyetemista.

Te sem szívesen beszélnél olyannal, aki aszemedbe hazudott.

2017. ápr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
#1 Nem, félreértesz. Több lánnyal is beszéltem már itt, az egyiknek egyetemistaként mutatkozom be, a másiknak a valódi önmagamat adom.
2017. ápr. 19. 19:15
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Mégis mennyi az a több?
2017. ápr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%

"azt hiszik, hogy csak az egyetemre járó srácokba szorult értelem."

A kérdésed alapján nem ok nélkül hiszik ezt.


Még szerencse, hogy "a" lányok ( egy kalap alá véve az összeset) felszínesek, te viszont nem általánosítasz, és nem írsz ki felszínes kérdést ide!

2017. ápr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
30 és 40 közötti.
2017. ápr. 19. 19:20
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen, egy kalap alá veszem őket. Ha lesz olyan, aki ezt megcáfolja, leteszek erről a nézetemről.
2017. ápr. 19. 19:21
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

Mert ez jön le belőle:


Egyetemista srác: van jövőképe, van egy biztos érdeklődési köre, amit szeret és hajlandó tenni érte, + ha már bejutott, talán nem is hülye.


Csóró, munkanélküli srác: vajon miért csóró, munkanélküli srác? Lehet, hogy nem tett meg mindent a jövője érdekében? Nem használta ki a lehetőségeid? Semmi nem érdekelte, amit szívesen kitanult volna? (Amíg én gyesen leszek, miből tartjuk el a gyerekeinket?:))


Autószerelésből, villanyszerelésből is lehet jól élni, nem a diploma számít, hanem, hogy mit tettél eddig magadért és a sikereidért. Nekem legalábbis. Nekem fontos.

2017. ápr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
97%
Mert az, hogy végeztél e egyetemet, van e munkád a te személyiségedről nagyban árulkodik, a lányok szeretik az olyanokat akik célratörőek, vannak céljaik, és magabiztosak, hiszen ha valaki nagyon akar munkát az szerez majd utána akár diploma stb. És ha így áll a férfi a munkabeli életre a lányokhoz se állhat másképp.
2017. ápr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%
Személy szerint azért becsülném többre azt, aki egyetemen tanul, mert akkor tudom, hogy szorgalmas és tesz azért, hogy jó jövője legyen. Ha meg azt mondod, hogy a seggedet mereszted a gép előtt reggeltől estig, akkor nem igazán fogsz érdekelni, mert ilyen lusta dög a kutyának se kellene.
2017. ápr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
97%

Ha így állsz hozzá a nőkhöz, akkor ne csodálkozz, hogy azt kapod tőlük, amit. Ez olyan, mintha én azt állítanám, hogy az összes férfi csak d*gni akar, és kiírnék egy olyan kérdést, hogy "Miért ilyen felszínesek a fiúk? Ha kisminkelem magam, és push up-ot hordok, egyből szívesen elcseverésznek velem, de ha smink nélkül, normális, szolid ruhákba jelenek meg, akkor nem fektetnek akkora energiát a beszélgetésbe. Magyarul bizonyítást nyert az, hogy a férfiaknak a legfontosabb a kinézet, a kihívó ruhák, valamint annyira felületesek, hogy azt hiszik, csak a ribizli kinézetű lányokba szorult érték."

A kérdésed, és hogy ennyi idősen így állsz a dolgokhoz, csak azt bizonyítják, hogy sokszor tényleg csak az egyetemet végzett férfiakba szorult értelem. Természetesen vannak kivételek, ÉN nem általánosítok, veled ellentétben. És ha te általánosítasz, ne csodálkozz, hogy a nők is ezt teszik.

2017. ápr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!