Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan lányok még akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok még akik nem felszínesek?

Figyelt kérdés
a lányoknál már a többség olyan mint a pasik, felszínesek, érzéktelenek, bunkók. Persze vannak kívételek, de azért a páncélt magukra húzzák és lehetetlen őket megközelíteni.
2015. aug. 8. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs rajtam páncél. Mégis legtöbbször csak a bunkók találnak meg.
2015. aug. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Vannak.

Rajtam nincs páncél. Ajánlom férfi/nő figyelmébe a testbeszéd megfigyelését. Rá lehet vele jönni, hogy ki játszik, ki nem.

Egyébként meg a nők, azért ilyenek többségben, mert erre van 'igény', mi pedig szeretünk a pasik kedvében járni ;) ezért a smink meg a több hercehurca

2015. aug. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem arra a felszinességre gondoltam. inkább arra, hogy a lelkéhez nem enged közel senkit.
2015. aug. 8. 21:22
 4/10 anonim válasza:

Előző vagyok.

Nagyon szeretek flörtölni és nagyon perverz vagyok, de nem játszom. Egy fiú van, akivel 'együtt vagyunk'.

2015. aug. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki csak idővel enged magához közel embereket, az pont nem felszínesség. Akkor keress olyan lányt, akit nem 'lehetetlen megközelíteni' és ne itt rinyálj, hogy milyen szemét a világ.
2015. aug. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Én pont a férfiaknál látom ezt a páncélt! Abszolút megközelíthetetlenek, és igen magasra a teszik a mércét.
2015. aug. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem rinyálok, nem kell feltétlen lefeküdni valakivel, hogy közel engedd magadhoz :) vagy nálad így megy?
2015. aug. 8. 22:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Ugye milyen rosszul tud esni nektek is? Hát nekünk is! ;)
2015. aug. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ha van olyan lány aki szivesen ismerkedne kevésbé felszines pasival irjon :) 19 F
2015. aug. 8. 23:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Ötös vagyok. Senki nem beszélt arról, hogy bárki bárkivel lefekszik, ez nem tudom hogy vág ide. Amúgy kérdésedre válaszolva, nem. Csak nem tetszik az az elgondolás, hogy azért vagyok pl én is felszínes a szemedben, mert nehezen engedek közel magamhoz embereket.
2015. aug. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!