Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szoktatok csinálni,...

Mit szoktatok csinálni, amikor halálosan unatkoztok?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 20. 11:57
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Okos ember sosem unatkozik, mindig feltalálja magát.
2017. ápr. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Soha az életben nem unatkoztam még.

Azt sem tudom milyen az, úgy hogy bocsi, hogy nem tudtam választ adni a problémádra.


5X felett vagyok.



Szia,


Blanka.

2017. ápr. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
#2 blanka azért mégis szükségesnek érezted, hogy ideböfögj valami haszontalant. Kérdező: pl olvass.
2017. ápr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez nem teljesen igaz, mert okos ember is eltud merülni a bánat és kétség úrján, de mindegy nem szeretném ragozni, mert nem azt kérdeztem, hogy hülye vagyok, mert unatkozom, csak nem vagyok suliba így senkivel se beszélek meg amúgyse szoktam, a játékokban amikkel meg néha játszom mindenki offline van, máshoz meg nincs kedvem, amúgy 1-es a válaszodra tipikusan azt szokták mondani, hogy okoskodás, valami értelmeset akartál kinyögni és ez valakinek teszett is de amit leírtál az max csak félig lehet igaz és nem teljes mértékben, szóval nem fogadom el mint általános igazság.
2017. ápr. 20. 12:23
 5/12 A kérdező kommentje:
olvasok, de csak felíratot animében, ritkán kötelezem el magam egy könyv iránt, persze van amikor megesik és nem bánom meg, meg addig lese teszem amíg elnem olvastam, így elég rövid ideig tart ez a fajta "élvezet" is, de mindegy megyek akkor animézni.
2017. ápr. 20. 12:26
 6/12 anonim ***** válasza:
én pontosan olyankor jövök fel ide, amúgy mindig van jobb dolgom a net fórumozásnál :)
2017. ápr. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

#3-as


"böfög"-ésnek Valószínű, csak Te értékeled.


A válaszod inkább fingásnak fogom fel.

Veszekedj az anyósoddal.

2017. ápr. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Írj rá a Cleverbotra, tetris-ezz, nézz meg egy filmet -lehet régi vagy új is vagy mese is-, menj ki sétálni, biciklizni, nézz paródiákat a neten
2017. ápr. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ja meg még folytathatod ezt a sort is, egy darab egyes, két darab egyes, stb.


1

11

21

1211

satöbbi:) Vagy csak firkálgass, esetleg írjál verset; menj el virágokat fényképezni, madarakat

2017. ápr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*vagy sütisütés,esetleg mozi,színház, egy pajtit elhívni meginni egy kávét
2017. ápr. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!