Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek milyen az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek milyen az ideális pasi lelki világa, milyen elvárásaitok vannak, milyen legyen belul egy pasi, akibe halálosan bele zúgnátok?

Figyelt kérdés
korotokat is írjatok le, lécci
2015. szept. 2. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:

15/L

Legyen önbizalma,de ne vigye tulzásba,legyen vicces,megértő,elvárás hogy igazan szeressen :) de igazabol ha szeretsz valakit ugy fogadod el ahogy van ^^

2015. szept. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ideális lelki világ ... nem depis, önmarcangoló, mazochista. Igazából ennyi a legfontosabb. Elkezdhetném sorolni, hogy megértő, extrovertált, őszinte, makacs, határozott, céltudatos, kissé szeretethiányos, családcentrikus, képes legyen meghallgatni a másikat, segítőkész , és persze 100%osan önmaga és ne kövesse a tömeget.

17l

2015. szept. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legyen önmaga úgy, hogy ismeri is önmagát.
2015. szept. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

16/l

Legyen önmaga, és ŐT szeressem és Ő is engem.

De ha idealizálni kell:

- céltudatos

- határozott

- vicces, meg tudjon nevettetni és tudjunk együtt hülyülni úgy, hogy könnyesre nevessük magukat

- nem szeretem, nagyon nem, ha egy fiú érzékeny, túlságosan érzelmes és állandóan lelkizni akar, mert én sem szeretek lelkizni, csak ha tényleg nagy szar van, de ha tényleg szükség van rá, szívesen segítek neki

- ne legyen túl cuki, ne sorolja állandóan, hogy szeret, elég, ha néha mondja, ne küldjön állandóan szívecskéket, ne érzelegjen

- megbízható legyen, tudjak bízni benne

- ne sajátítson ki, én se sajátítanám ki őt

- ne akarjon állandóan velem lenni, legyen önálló, saját élete, ne csak rólam szóljon minden, ne beszéljen másoknak rólam, meg hogy milyen boldogok vagyunk stb.

- ne hisztizzen, ne sértődjön meg

Igazából sokkal fiúsabb a gondolkodásom .:DDDD

2015. szept. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!