Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagyok így elátkozva?

Miért vagyok így elátkozva?

Figyelt kérdés
Enyhén autista vagyok, de nem vagyok képes beilleszkedni a társadalomba. Nem kellek se munkára, se párkapcsolatra. Egyszerűen egy nagy nulla vagyok, akinek kár volt megszületni. L/24
2017. ápr. 21. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne gondolkozz így, legyél pozitívabb! Próbálj meg új emberekkel ismerkedni, munkahelyet meg folyamatosan keress!

Írhatnál még pár infót. Voltak már barátaid, kapcsolatod? Mit tanultál eddig? A betegséged egy átlag embernek mennyire észrevehető? Stb.

2017. ápr. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát én nem értek azzal egyet, hogy az a nulla, aki nem birka és nem jó rabszolgának.:)
2017. ápr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindig lesz valaki aki nálad is nagyobb senki erre már rájöttem. És ezen kiindulva mindig fogsz kelleni valahova vagy valakinek. Mit értesz az alatt hogy enyhén autista vagy? És mik vezettek erre a következtetésre?
2017. ápr. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első lépésként tessék elmenni egy autista alapítványhoz társadalmi segítőnek.

Rögtön kiderül, hogy mennyire értékes vagy, és tudsz segíteni másokon!

2017. ápr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!