Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 26 évesen hogy viselkedhet...

26 évesen hogy viselkedhet valaki így?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

23 éves lány vagyok, 1 éve vagyok együtt a barátommal, aki 26.

Az előttem lévő lány, akivel összejárt két évig - (de hozzáteszem kb 6-szor találkoztak két év alatt)- egyszerűen nem hajlandó leszállni rólunk.

Először nem érdekelt, gondoltam le kell szarni, hogy néha ráír a barátomra, meg ki-be jelölgeti facebook-on. Gondoltam majd abbahagyja.

Nos eltelt egy év és már ott tartunk, hogy engem jelölget kamu-facebookról, meg nézeget kamu-instagramokról (a my storym például), nem volt nehéz rájönni, hogy ő az.

Néha rá szoktam nézni, ugyanolyan képeket csinál mint én és tolt fel magáról és a stílusomat is teljesen próbálja leutánozni. + a barátomat továbbra is 2 hetente bejelöli, valamint láttam, hogy a kis barátnőivel a képei alatt kommentben engem tárgyalnak ki :D

Szerintetek abbahagyja valaha?

Most már ott tartunk, hogy lett valami barátja, és vele hajszalra ugyanolyan kepeket tolt fel, mint en a baratommal.

26 eves no letere miert viselkedik valaki igy?


2017. ápr. 22. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Az "úgy hülye, ahogy van" magyarázat nem merült még fel eddig? Mert ha nem, javasolnám, hogy első lépésben errefelé indulj el, utána pedig érezd jól magadat a párod mellett!
2017. ápr. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
89%
Mar elnezest, de 23 evesen neked is lehetne tobb eszed. Nyilvan azert ir ratok mert valami piszkalja az orrat, vagy a kedves baratod ad neki visszajelzeseket. Mit zavar az teged, hogy majmol? Netan csak neked lehetnek olyan kepeid? A draga baratod meg miert nem kepes leallitani a csajt? O kene a fejebe verje, hogy hagyjon titeket beken, no meg tudtommal van a tiltas gomb is... Nem ertem, hogy tudtok ilyen gyerekesek lenni. Ne kepzeld azt, hogy valami 40 eves fasult no vagyok, sot, fiatalabb vagyok nalad de en anno 14 evesen irogattam meg csinaltam ilyeneket. Nojetek mar fel... Az elet nem a pozolasbol, facebookbol meg instagrambol all... Irigyelni tudlak, hogy ezek a legnagyobb gondjaid. Mellesleg rossz kategoria.
2017. ápr. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tudom-tudom rossz kategória.

Már a barátom megírta neki, hogy légyszives ne írogasson és ne jelolgesse, erre az volt a válasza, hogy ezt boztos én írtam a varátom facebookjarol vagy kenyszeritettem a baratom. Utanameg elkezdett olyanokat írni, hogy én milyen szép vagyok, de ő jobb nalam ez nyilvanvalo. Szerintem beteg :D

2017. ápr. 23. 00:13
 4/8 A kérdező kommentje:
A helyesírásért elnézést, gyorsan írtam.
2017. ápr. 23. 00:15
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Ne a közösségi oldalakon éld az életedet, és akkor nem lesz mit "majmolnia".

Ha meg nem tudsz enélkül élni, akkor tiltás megosztáskor, hogy csak az ismerőseid láthassák a dolgaidat.

Ennyi.

Sokkal érettebb Te sem vagy, ha ez bárminek is a fokmérője lehet nálad. Ha más módon zaklat ezután (telefonon, e-mailban, személyesen), akkor meg fel lehet jelenteni.

2017. ápr. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
85%
Egyszeru. Szepen telefonon felhivni, elmagyarazzatok neki a dolgokat, ha kell akkor kemenyebben is. Letiltjatok es elitek tovabb az eleteteket mintha az a no nem is letezne.
2017. ápr. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

Most komolyan mit vársz?

23 éves vagy,legyen már annyi eszed,hogy ahol tudod letiltod,egyébként meg be lehet állítani,hogy csak az lássa a képeidet,aki az ismerősöd.

Végső esetben meg facebookon azt is be lehet állítani,hogy ne tudjon ismerősnek jelölni.

Innentől kezdve meg szarni rá.

Utánoz?És akkor mi van,utánozzon.

Kibeszél?Beszéljen,nem engem minősít.

Azt mondja jobb nálam?És,kíváncsi bárki a véleményére?Nem...

Mit kell ezzel foglalkozni,23 évesen ennyire nincs fontosabb dolgod?

Vagy még annyira gyerek vagy,hogy a gyakorin akarsz önbizalmat szerezni azzal,hogy elmondjuk mennyire gáz a 26 éves csaj te meg mennyire nem?

2017. ápr. 23. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%

A barátod szerintem a simlis.


Egy csomó fiú nem rázza le a csajt, mert nem meri vállalni a konfliktust.


Szépen küldd el személyes találkozóra.


Ahol a srác konkrétan megmondja a csajnak, hogy szálljon le róla.


Tiniként poénból zaklattunk egy srácot, hogy ő így meg úgy kell. Kiderült, hogy barátnője van, de sosem volt képes lerázni.


Mindig folytatta a beszélgetést, olyanokat mondott, hogy most nem alkalmas, most nem jó, mindjárt jön a barátnőm.


Utána idegbetegen felhívott a lány, és eléggé ledöbbent, mikor mondtam, hogy a srac egyszer sem utasított el.


Persze nem volt jó vicc így utólag, de elég sokat elárul a pasik jelleméről. Azóta rengeteget ismerkedtem és csak megerősítette ezt a dolgot. A pasik sosem mondják meg nyíltan, hogy ne keress, mert megdugni sem akarlak.


Vedd rá a barátod a találkozóra, vagy telefonbeszélgetésre, hogy küldje el a csajt a francba.

2017. ápr. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!