Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem akartok kalandos...

Ti nem akartok kalandos életet élni?

Figyelt kérdés
Szeretnék elutazni, megismerni az egész világot (akár egy hátizsákkak a hátamon). Kalandokat akarok , és jó lenne valami nagy dolgot is véghezvinni az életben. Ti nem vágytok másra? Hogy az életetek ne iskolából -munkából-gyereknevelésből álljon? Én még fiatal vagyok , de nem ilyen életet látok magam előtt..20/L
2017. ápr. 24. 10:52
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

én hobbi szinten játékfejlesztéssel foglalkozom

engem az izgat, hogy a semmiből egy egész világot, rendszereket teremthetek amelyeket akár mások felfedezhetnek :)

nekem ez a kalandos és ezt élvezem :)

mellette az emberek segítése, támogatni másokat ami foglalkoztat


de persze meg van mellette a "sablonos életkép" is, gyerekek, család, munka, barátok...


ha te olyan életet szeretnél élvezd nyugodtan, indulj neki a kalandoknak :)


24F

2017. ápr. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyetemen van állítólag ilyen Erasmus, amivel ki lehet menni külföldre tanulni egy fél évre, persze nyelvtudás is kell hozzá. Anyám az egyetem alatti utazásaival eljutott Ázsiába, Amerikába és Afrikába is, és a mai napig meséli, milyen király volt. Te is megpróbálhatnád ezt. Na meg persze ott vannak az extrém sportok, amikhez nem is kell olyan messze menni.
2017. ápr. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én nem biztos hogy szeretnék egyetemre menni.. Jelenleg fogalmam nincs mit szeretnék, csak azt tudom ,hogy nem akarok sivár életet.
2017. ápr. 24. 11:12
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak három dolog kell ehhez:

1. Pénz

2. Pénz

3. Pénz

Ha ezek megvannak, akárhová eljuthatsz, és élhetsz kalandos életet. Sajnos elég nehéz ezeket a hozzávalókat manapság megszerezni, főleg így fiatalon :/ Pedig ez a kérdés már bennem is megfogalmazódott olyan sokszor, hisz olyan sok érdekes hely lehet a világon :(

2017. ápr. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ó, azt hittem már egyetemista vagy! De hidd el megéri tovább tanulni, egy jó diplomával sokat kereshetsz, és ha sok a pénzed sokat utazhatsz. És külföldre is kimehetsz vele. És izgalmas állást is kereshetnél, pl egy igazságügyi orvostanszakértő biztos nem szokott unatkozni :D
2017. ápr. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Önkéntes munkán is gondolkodtam.
2017. ápr. 24. 11:30
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

30/f

17 évesen mentem ki angliába, baristaként tudtam elhelyezkedni, elősször csak nyaranta mentünk nyaralni haverokkal 1-1 hónapot... 23 évea koromra voltam thaivanon, koreában, equador, izlandot bejártuk keresztbe kasul.

23 évesen hazacuccoltunk és a spórolt pénzünkből hátizsákkal körke keresztbe kasul bejártuk délamerikát... 26 évesen kikötöttem new yorkban, elkezdtem az eredeti szakmámban szobafestőként melózni... egyszer találkoztam egy brigáddal akik speciális featőnek nevezték magukat, velencei vakolatokat meg egyéb spéci dolgokat csinálltak... én nekiálltam megtanulni youtube alapján, ma már ilyen cégnél melózom én is, és világszerte megyünk mindenhová nem szegény embereknek dolgozni... most Monaco-ban vagyunk, de 2 hónap mulva Dél-koreában leszünk.

2017. ápr. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Van olyan lehetoseg, hogy Europai Onkentes Program. 18-30 eves korod kozott van ra lehetoseg, szoval nekes meg boven van. Nem kell nyelvtudas, nagyon sok lehetoseg van. Akar Portugaliaba is lehet menni egy farmra, max 1 evre. Ellatast, szallast fizetik plusz kapsz koltopenzt, ami egy mo.-i minimalber kb. Plusz szabadidodben azt csinalsz, amit akarsz. Kirandulhatsz is. Egynek jo szerintem.
2017. ápr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak céljaim azokon kívül amiket felsoroltál, meg nem is unalmas életet akarok élni, de szerintem számomra más az unalmas mint neked például. Nekem nem unalmas, hogy órákon keresztül festek, vagy itthon filmeket nézek, olvasok, gondolkodok. Természetesen szívesen kipróbálok új dolgokat (akár extrémebbeket is) és utazni is szeretek, de a folyamatos pörgés és kalandozás nem az én világom. Amúgy szerintem senkinek se az a célja, hogy a saját fogalmai szerint unalmas életet éljen, az csak megtörténik sok emberrel miután az élet nehézségei megtörik, a vágyai elhalványulnak, egyre elérhetetlenebbé válnak.
2017. ápr. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És hát igen mindenhez pénz kell, ahogy már írta az egyik korábbi hozzászóló, sokan meg annyit keresnek hogy éppen megélnek, utazgatásra meg mindenféle programokra már nem marad...
2017. ápr. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!