Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tesztek akkor, amikor már...

Mit tesztek akkor, amikor már eleve nagyon rosszul indul a napotok, de a nap felére nagyon összejönnek a dolgok, nagyon rossz kedvetek lesz, és semmit sem szeretnétek csinálni, senkivel nem akartok találkozni?

Figyelt kérdés
2017. márc. 15. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Munka után haza megyek és laza estés tartok. Habfürdő,filmezés a kanapén,rendelek kaját.
2017. márc. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%
Megpróbálom kibekkelni a napot és minél hamarabb ágyba kerülni.
2017. márc. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Úgylátom ez ilyen "népi gyógymód" én is azt csinálom mint az első. Az olyan kaja amit nem én csinálok hanem elém teszik annyira jóltud esni ha nagyon rossz a napom akkor jöhet még a süti is mellé. Vagy olyan étel amit ritkán eszek. Egy Jó film,közbe habfürdős víz. Meg a temetőbe szoktam kimenni de csak nyáron. Mikor megy le a nap olyan 7-9 óra fele mikor már a pirosas fénye látszik kicsit lengedezik a szél annyira jó ott ülni,sétálni annyira megnyugszom ott. Télen pedig a hajszárító egyszerűen csak bekapcsolom és leteszem magam mellé és megnyugtat a zúgása jól esik a melege. én ezeket csinálom.
2017. márc. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenkivel előfordul, hogy rossz napja van. Velem ha ilyen van, akkor hazamegyek, útközben elvitelre hozok valami finom kaját, töltök egy pohár bort, megmondom a férjemnek, hogy épp összejött minden, így szeretnék ma egyedül lenni, aztán bevágódom az ágyba és olvasok vagy filmet nézek, zenét hallgatok. Ha pedig jó idő van, akkor még mielőtt hazamennék elmegyek egy nagyot sétálni, az mindig jót tesz.
2017. márc. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, én nekem pont ez volt hétfőn. Igazából kidühöngtem magam egy embernek, utána pedig lenyugodtam, és csak a kedvenc számaimat hallgattam, majd hamarabb elmentem aludni :D
2017. márc. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!