Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hölgyeim! Létezik köztetek...

Hölgyeim! Létezik köztetek olyan, akinek bejön az ilyen mackós alkat?

Figyelt kérdés

[link]


Nem számítok rá, hogy nagyon sokan lesztek, nem véletlenül, de ha mégis akad, akinek bejön, örülnék ha a korával együtt jelezné...

Kicsit növelném a béka segge alatti önbizalmamat...



2017. ápr. 26. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem rossz, nekem csak egy kis szőr hiányzik. 32/N
2017. ápr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%

Ez nem mackós, hanem strukturálatlan, edzetlen, tónustalan. A magad érdekében mozognod kellene, egészségileg és esztétikailag is, bár bébiháj és a hasháj eltűnése az csak mellékhatás.


35/N

2017. ápr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Ennyivel jobban hangzik ha a mackósnak hívjátok a zsíros testalkatot?


Nem tudom hogy pontosan mit is jelent a mackós testalkat, de azt tudom, hogy medvén nem csak zsír van, hanem több tíz kg izom is.

2017. ápr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem mackós. De nekem tetszik :)
2017. júl. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

„Ez nem mackós, hanem strukturálatlan, edzetlen, tónustalan. A magad érdekében mozognod kellene, egészségileg és esztétikailag is”


Kért valaki életvezetési tanácsot és elemzést a kérdező testéről? Jaa, hogy senki. Te gondolom az a típus vagy, aki téríti az embereket úton útfélen. Tényleg tök jó, hogy te edzett vagy. Más meg nem. Ennyi a történet.

2017. szept. 19. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!