Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezik olyan srác akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan srác akinek bejön a teltebb alkat és nem is tűnik el 2 üzenet után? (Meleg kérdés)

Figyelt kérdés
24 éves teltebb, szőrösebb srác vagyok, és már nagyon régóta keresgélek, de eddig még csak max 1-1 alkalomra sikerült találni partnert. Nem vagyok én amúgy ez ellen de örülnék egy kicsit hosszabb távú ismerettségnek. Itt is meg sok helyen látom azt hogy ez milyen sok srácnak bejön, (komolyan, itt is vagy 20 ilyen hozzászólást láttam) de ha ismerkedésre kerül a sor, sehol nincs senki :( szerintetek ez miért van?
2016. máj. 4. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez jön be. Ha a pasi teltebb, nagyobb darab nálam és szőrös. De ha már kövér az nagyon nem jön be. 20f
2016. máj. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalat: engem is érdekel a telt (minél teltebb) alak. Én regisztráltam a grommr. com és chasabl. com-ra. Ott ismertem meg a párom akivel lassan másfél éve együtt vagyunk.


Nem tudom segít e a válaszom vagy sem, de szerintem próbálkozz a kereséssel. Hátha...

2016. máj. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Léteznek és pont ezért érdemes próbálkozni folyamatosan...
2016. máj. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A nagydarab pasikat kedvelem.

A hájas pasikat nem kedvelem.

Érdekesnek tartom, hogy a hájas pasik többsége az izmos srácok társaságát kedvelné.

(Nekik is éppen ugyanannyi edzésbe kerülne a szép karbantartott test elérése, mint az izmosaknak. Csak önmagukkal szemben igénytelenebbek...)

2016. máj. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!