Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is pofátlanság...

Szerintetek is pofátlanság meztelenül selfiezni az öltözőben? 17/f

Figyelt kérdés
Ma voltam kondizni. Megyek be az ajtón, erre azt látom hogy egy pali lógó f@..zal meg csupasz se..el csinál magáról képeket. Kicsit elundorodtam a látványtól. De 10-20 mp-t ki lehet bírni. De a csávó nem zavartatta magát. 2 perc után végzett a képekkel, szép lazán elment egy padhoz és leült és telózott. Erre fogtam magam és szóltam neki hogy ez egy férfi öltöző. És illene neki valami azért a s..gére húzni. Aztán még neki áll feljebb. Szépen felállt és elkezdett velem vitatkozni. Az eszem megáll. Nem volt kedvem vele vitatkozni és ott hagytam. Szerintem elég pofátlanság mert gondolom a heterók vannak többségben az öltözőben. Nem értem mit várt ez az ürge, odemegy hozzá valaki és elcsodálkozik hogy húúúú de nagy f@..d van, szívesen beledughatod a se..lyukamba ha gondolod. Szánalom...
2017. ápr. 27. 06:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
23%
ennyi idősen inkább merész.
2017. ápr. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
sztm bátorság
2017. ápr. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Fatal_3rror_ ***** válasza:
44%

Meztelen volt egy öltözőben, jajj mi lesz most?


Sok konditeremben simán mászkálnak meztelenül az öltözőkben, főleg zuhanyozni, mégsem nézi senki a másik p..csét.

2017. ápr. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%

Ilyen korán jársz kondizni?

Amúgy igen az. Az öltöző arra van, hogy átöltözzön, nem arra, hogy percekig fotózza valaki magát meztelenül. Szimpla magamutogatás ès feltűnési viszketegség.

2017. ápr. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
21%

1. Egy öltözöben a meztelenség nem szokatlan, föleg férfi öltözöben egy meztelen férfi nem az.


2. A fényképezkedés meg csak akkor probléma, ha másokról készít képet, saját magát jogában áll lefotózni. (mégha nem is feltétlen vall jó ízlésre)


3. Neked viszont semmi jogod beleszólni abba, hogy ö készít-e magáról fotókat.

2017. ápr. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%
Én inkább úgy fogalmaznék, hogy az európai kultúrában ez kulturálatlanságnak minősül (legalább is a hagyományos vélekedés szerint). Persze vannak magamutogató, narcisztikus emberek, ami már lélektani terület.
2017. ápr. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
40%
Vagyis te jól megnézted a pasit, mit mond ez rólad?
2017. ápr. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Az embernek vannak testi adottságai, amelyek valóban szépek és amelyekkel érvényesülhet egyes helyzetekben. Legyen már annyi értéke az embernek, hogy megőrzi ezt magának modern technika és trendek ide vagy oda.
2017. ápr. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
40%

Az nem feltétlen megszokott, hogy valaki egy FÉRFI öltözöben FÉRFIKÉNT meztelenül fotózza magát, de ehhez NEKED semmi közöd.


Ha nem tetszik az illetö vagy a cselekedet, akkor NEM NÉZED öt és ennyi volt.


Itt VELED legalább annyi, ha nem több gond van, mint a kérdésedben említett valaki. Ö ugyanis nem NEKED mutagatta magát, hanem saját magának (selfie - a jelentést nézd meg!) készített fotókat, amivel adott esetben a saját izomzat-fejlödését dukomentálja. Vagy csak egyszerüen tetszik saját magának.


DE ezzel semmit sem árt neked, és iylen esetben egy kultúrember nem áll oda a másikat nézegetni, a méreteit illetve az adott testrész aktuális állapotát kommentálni.

2017. ápr. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
38%
Ő is csak 1 a többi szerencsétlen alfahímnek képzelt közül. Valószínű ismerősének(bnő,fiú)készített képet(bár ezt otthon is megtehette volna)milyen vagány, de utcán meg nem mer semmi erotikusat tenni, vagy szexis holmiba lenni, mert amúgy nyuszika.
2017. ápr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!