Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem vagyok...

Mit tegyek ha nem vagyok izmos jóképú fiú és egyetlen lányt sem érdeklek?

Figyelt kérdés
Annyira zavar hogy mindenkiből egy testképzavaros lelkisérültet kell csinálni :(
2017. ápr. 27. 22:56
1 2
 1/14 anonim válasza:
Na erre engem is érdekelnek a kommentek!
2017. ápr. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Feltételezem nőtöl ide nem jön komment mivel férfi irta ki :(
2017. ápr. 27. 23:02
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
Legyen sok pénzed. Az mindig segít.
2017. ápr. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Tényleg férfiként kommentelek.

Sportolsz, járj edzeni, az minden szempontból jól tesz.

Idővel te is változni fogsz és jobban fognak vonzódni hozzád. 20 éves korom környékén én se kellettem senkinek.

2017. ápr. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Hát harcra nem tudsz edzeni és az számít.
2017. ápr. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
igen erről van szó
2017. ápr. 27. 23:06
 7/14 anonim válasza:
0%
Nem az kép számít,hanem az,hogy férfias vagy sem.Neked se kell férfias nő.A dagadtak,rusnyák is találnak párt,ahol a férfi lehet ocsmány,retardált,csak áraszt valami férfi jelleget.Amúgy a nők ezt kb. 75-80 százalékban nem jól látják,mert pl. egy dagadt,kicsit nagyobb férfit kb. 1 perc alatt li lehet ütni,de hát a nők hülyék ilyen téren,ez van.Meg a pénz,test,sok minden számít,ami megfoghatja őket.Ne keress bennük logikát,ostoba mind.Magaddal törődj és legyél nyitott,akkor talán találsz értelmesebb csajt is.
2017. ápr. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%
Sirjal gxkn
2017. ápr. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nem kértem offot
2017. ápr. 28. 00:23
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha csak olyan lányokat találsz akiknek az elvárás a szép arc és a kockahas vagy a saját súlycsoportodtól messze keresgélsz vagy plázacicákat hajkurászol, ismerősi körömből egyik csajt (ahogy engem se) érdekel ennyire a kinézet, jó nyilván legyen egy fokkal szebb az ördögnél, de egyikünk párja se adonisz se kigyúrt, átlagos srácok, párom pl meglehetősen vékony, mégis 4.5 éve vagyok vele.

Ha külsővel nem megy elsőre ott a belső, a barátságokból különben is jó kapcsolatok szoktak kialakulni.

2017. ápr. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!