Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érdeklek egyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklek egyetlen egy lányt sem?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, 17 éves leszek, nem nézek ki rosszul, sőt sokak szerint helyes vagyok, sokan mondták hogy nagyon szép kék szemem van, jó fej, vicces vagyok, heti háromszor edzek itthon, gitározok, hamarosan egy bandám is lesz, ahol vokálos+gitáros leszek, alapból normális, rendes srác vagyok, de tudok bunkó is lenni ha kell, az erőszakot és a verekedéseket gyűlölöm. Szeretem az egyszerű, szép, természetes dolgokat, például el tudok gyönyörködni egy szép tájon, megnyugtatnak az ilyen dolgok. Tele vagyok lány barátokkal, viszont egyet sem érdeklek "olyan" szempontból, egyszer volt barátnőm, de csak 1 hónapig, mert aztán dobott... Nem értem az életet. :) Képet ne kérjetek, úgysem küldök.

2012. szept. 16. 16:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján tökéletes vagy:) Szerintem nincs veled semmi gond, a lány barátaid is úgy vannak vele, hogy barátok vagytok, többet nem tudnak elképzelni. Csak még nem találtad meg a megfelelőt. Próbálj meg ismerkedni új társaságban, légy magabiztos:) 17/l.
2012. szept. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Jó kis hírdetés lett, eddig hány privátot kaptál?:D

egyébként osztom az első véleményét, jobban teszed ha nem aggódsz ezen, hanem egyszerűen csak többet ismerkedsz. Legalább volt már barátnőd, és ha jófej vagy és jól nézel ki akkor ez még közel sincs a reménytelenhez! Csak ne legyél bunkó, és hajrá:)

14/l

2012. szept. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne izgulj! Lehet túl szerénynek találnak az ismeretlenek, nem sugárzol elég magabiztosságot, a lényismerőseidnek, meg túl jó barát vagy ahhoz, hogy férfiként tekintsenek rád, és tönkre tegyék a barátságot. Sok lánynak a rossz fiúk jönnek be, de ne izgasd magad, mert előbb utóbb úgyis fogsz egy lányt találni, akinek te vagy a tökéletes és rájön, hogy milyen jó dolga van melletted, nem kell idegeskednie, hogy megcsalod, jól fogsz vele bánni, számíthat rád úgyis, akár egy barátra, még ha ebben a korban nem is, később ezek a tulajdonságaid nagyon is hasznodra fognak válni, csak ne legyél türelmetlen!
2012. szept. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1.: Köszi a bíztatást. :)

2.: Nem hirdetésnek szántam és egy privátot sem kaptam.... :)

3.: Tudom, hogy egyszer úgyis lesz valaki, de nehéz ennyit várni.

2012. szept. 16. 16:49
 5/12 anonim ***** válasza:

ezek alapján maga a főnyeremény vagy.. valami gikszer biztosan van ha nem akarnak veled lenni..

De így leírásban tényleg egy főnyeremény lehetsz.:)

2012. szept. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hááát.. Szeretek bulizgatni és néha kicsit többet iszok a kelleténél, de semmiképpen sem többet mint mások szoktak buliba. :)
2012. szept. 16. 17:02
 7/12 anonim ***** válasza:

ez a "hááát" elég rosszat sejtető..:D:D:D

de ha tényleg csak ennyi akkor nem értem.

2012. szept. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
jaj te szegény, 17 évesen mondod azt hogy "ennyit kell rá várni" Majd ha 30 évesen se lesz senkid akkor mondhatod..
2012. szept. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20 vagyok és nem volt senkim se,szoval vannak nálad rosszabb helyzetben is.
2012. szept. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
28 vagyok és nem volt senkim még. Can you beat this? :)
2012. szept. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!