Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyes emberek miért nem...

Egyes emberek miért nem tisztálkodnak rendesen? Olyan büdös emberek vannak, hogy nem lehet megmaradni mellettük.

Figyelt kérdés
A boltban előttem állt egy ember aki olyan büdös volt hogy alig bírtam megmaradni.Miért nem tisztálkodik rendesen?

2017. ápr. 28. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Sajnos jelenleg olyan helyzet van itthon hogy sok ember csúszik lefele.


Sokan veszítik el állásukat, a cégek nem válaszolnak a CV-kre, nincs bevétel, és az illető nem tud tusolni vagy egy 300 Ft-os tusfürdőt nem engedhet meg magának.


Ez van sajna, én is sokat tapasztalom, buszon, villamoson.

2017. ápr. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Màr ne is haragudj első, de a szegénysègre ràfogni a büdössèget, nem szep dolog. En is voltam szegèny, de soha nem voltam büdös. Az igènytelensègre nem mentsèg a szegènysèg.
2017. ápr. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó ok. Én arra gondoltam annyira nincs pénze szerencsétlennek.


De ezekből minden második az alkoholtól is bűzlik egyébként. Azt meg tényleg nem lehet mással magyarázni mint hogy alkohol függő.

2017. ápr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Betegség is okozhatja, hogy valaki nem ad a tisztálkodásra (pszichés betegség, stb.). Egyes idősek - ha tudnának is költeni rá - valahogy úgy vannak már kódolva, hogy "spórolni kell", ezért sokan heti 1-3× mosakodnak csak.
2017. ápr. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én rendesen tisztálkodom, deót használok, de én is szoktam büdös lenni. Szorongok. El fogsz ítélni? Hajrá.
2017. jún. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!