Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hova forduljak ha szerintem...

Hova forduljak ha szerintem pánik es szívbeteg vagyok? 17/L

Figyelt kérdés

Apám nagyon regota pánikbeteg neki olyan rohamai voltak az elejen hogy uletre kellett vinni mert vezetni se tudott olyan beteg volt.

Frontint meg szanaxot is szedett most mar nem tudom mit szed.

Az unomatestverenek is ugyanez a baja meg a csaladba van még egy ilyen szoval sztem orokoltem.

Volt olyan hogy annyira fajt a "szivem"(tudom h az nem tud fajni), hogy nem mertem levegot venni mert akkor azt hittem meghalok annyira rossz volt, az elejen ugy volt hogy csak este fajt aztan mostanaban mar nappal is szokott.

Semmilyen kozlekedesi dologra nem tudok felulni mar tobb mint 3 eve. A kocsi még elmegy de nem vitethetem magam orokke mindenhova.

Nem akaroo orvosokhoz jarni egyszerubb lenne hs csak vennek szanaxot de nem tudom hogy hogy kell...ha bemegyek az orvoshoz hogy nekem frontin vagy szanax kene mert nagyon stresszelek mondjuk akkor felirja?


2017. ápr. 28. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
pSZICHIÁTER + kardiológus
2017. ápr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem az önhatalmúlag szedett gyógyszer a megoldás, hanem a pszichológus. Lelkiismeretes háziorvos nem ír fel neked szorongásoldót, hanem beutal pszichiáterhez, aki kompetens a gyógyszerről való döntésben vagy pszichológushoz, aki meg tudja ítélni, hogy kell-e neked szakorvos.
2017. ápr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Nem akaroo orvosokhoz jarni egyszerubb lenne hs csak vennek szanaxot"


Az egészségedről van szó, az életedről! Nem vagy semmilyen orvosi szaktudással felruházva, nem tudhatod valójában mi a jó. Lehet hogy amit szednél azt sem megfelelően szednéd és rosszabbra fordulna az egészséged. Nem fog neked egy orvos sem felírni azt amit mondasz mert nem vagy kivizsgálva se, még nincs diagnózis semmit nem ír fel ez biztos.

2017. ápr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A a Xanax, de főképp a Frontin biztos út az agyi leépüléshez.

Menj el a háziorvoshoz, az elküld szakorvosokhoz és pszichológushoz.

Ha szervi szívbeteg vagy, azt a kardiológus megállapítja és megkapod a megfelelő kezelést.

Ha pánikbeteg vagy, akkor a pszichológus alkalmaz megfelelő terápiát, te ne diagnosztizáld és ne gyógyszerezd magad!

Ezt azért a helyedben megpróbálnám:

[link]

2017. ápr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Erre ki van írva, hogy nem tudnak új jelentkezőket fogadni. Különben is mért kéne neki online terápiára menni.
2017. ápr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5

Nem figyeltem, hogy online terápia, csak azt, hogy gyógyszertől mentesen próbálnak segíteni.

Amúgy mi a baj az online terápiával?

Minden kötözködés nélkül kérdem, soha nem volt benne részem.

2017. ápr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
gyere hozzam kerdezo, meggogyitlak.25f
2017. ápr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindenképp el kell menned először a hazi orvosodhoz,aki elküld kulonfele vizsgàlatokra,hogy a szervi okokat kizarjak.A panikbetegségre valo hajlam orokolhető de ennek diagnozisat nem szabad kimondani amig nem tortént kivizsgalas!ne aggodj azok a vizsgalatok nem fajdalmasak.Ekg,esetleg terheleses ekg,sziv ultrahang,vervetel ami lenni szokott.Ha valoban nincs szervi ok,akkor pszichologushoz,pszichiaterhez utal.akik kerdeseket tesznek fel es az alapjàn kezelnek.xanaxot elso korben a pszichiater irhat fel.

Ha nem akarsz eros kemiai szereket szedni,akkor etrendkiegeszitok,gyogynovenyek is sokat segithetnek.a citromfu kifejezetten szividegessegre valo nyugtato.jobb mint a xanax!

Es a legfontosabb,hogy ne parazz az allapotod miatt ne figyeld magad annyira mert attol rosszabb.

2017. ápr. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!