Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minden nap maximum 5 órát...

Minden nap maximum 5 órát alhatnátok 1 hónapon át (hétvégéken is), és cserébe a hónap végén egymillió forintot kapnátok. Bevállalnátok?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 30. 20:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
:D Volt, hogy egy hét alatt aludtam 5 órát. Bármikor megcsinálnám újra annyiért, csak legyen hozzá jó társaság.
2017. ápr. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Még annyi, hogy alapból is ennyit alszom. Nem lenne kihívás.
2017. ápr. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Igen, nekem elég inspiráció lenne. :D
2017. ápr. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Fatal_3rror_ ***** válasza:
92%

Felvetül azért több kérdés.


Miért csak ennyit alhatok? Mit kell csinálnom a maradék 19 órában? Dolgozni kell? Ha igen akkor mit?


Amúgy én alapvetően szeretek sokat aludni, de az 5 óra nem olyan vészes, sok ember alapból csak ennyit alszik.

2017. ápr. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
naná hogy bevállalnám,simán
2017. ápr. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen sokat aludni? Nem hiszem, hogy tudnák napi 5 órát aludni.
2017. ápr. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
9%
Napi 8 orat alszom altalaban, es kb. ennyi a fizetesem. Egyeb kerdes?
2017. ápr. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

A szokásos rutint kell követni; ha iskolába jársz, akkor bemész órákra, ha dolgozol, bemész dolgozni. Ha sportolsz ezek mellett, akkor pedig úgy kell megoldanod, hogy semmiképp nem aludhatsz 5 óránál többet, tehát a fáradtság a te bajod.


Az 5 óra összetételére nincs megkötés, sem arra, hogy mikor akarsz annyit aludni. A lényeg, hogy 24 órán belül maximum 5 órát tölthetsz alvással.


Egyébként ez csak egy egyszerű "mi lenne, ha" kérdés. Az 5 óra alvás eléggé kevés és megterhelő tud lenni, pláne, hogy majdnem fele annyi, mint amennyire szüksége van egy átlagembernek. És a legnehezebb, hogy hétvégén sem pótolhatsz. Érdemes azért átgondolni, hogy nem lennél-e hulla, mielőtt rávágod az igent. Az az 1 millió nagyon jól hangzik és jó motiváció, de a rendszeres 5 óra alvás nem sok embernek tud túl egyszerű lenni, pláne, ha 1 hónapon át kell. :)

2017. ápr. 30. 20:36
 9/18 anonim ***** válasza:
nem tudom,hogy képes lennék-e rá,de mindenképp megpróbálnám
2017. ápr. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
96%

Viccelsz?

Gyerekem van, az első 1 évben ennyit aludtam.

Kemény nagyon.

Fizetnének érte? Akkor naná!

2017. ápr. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!