Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elpazarlom a legszebb éveimet?

Elpazarlom a legszebb éveimet?

Figyelt kérdés

25 éves lány vagyok, hétvégén és munka után mindig itthon vagyok. De kezdem unni. Szeretnék én is eljárni néha kávézni vagy kirándulni, moziba ilyesmi helyekre.

De a barátnőim elfoglaltak és így nagyon rossz. Félek, hogy mindenből kimaradok és öreg koromban nem lesz mire visszaemlékezni csak arra, hogy ültem otthon.


25/L


2017. máj. 1. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
esetleg nézz új barátokat a régiek mellett :)
2017. máj. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A jó kezdet, ha elmész egymagad.
2017. máj. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kávézni meg kirándulni egyedül is jó. Viszel egy jó könyvet vagy a laptoppodat és beülsz egy kávézó. Csinálhatsz kirándulást is egyedül. Én mindkettőt jobban szeretem egyedül csinálni, jó érzés a gondolataimba merülni egy megnyugtató környezetbe.
2017. máj. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%

Menj el magad, vagy keress olyan társaságot akikkel mehetsz.


Én tök egyedül vagyok, de így is eljárok ha van kedvem. Moziba is beülök egyedül, akár egy sört is meginni a Duna parton, de voltam egyedül a Hungaroringen is többször, mert ismerősöket nem érdekli az ilyesmi. Voltam repülőmúzeumban, legutóbb meg Vasút történeti parkban. Egyiket sem bántam meg.

2017. máj. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Abból a szempontból, hogy hagyod kárba veszni az első számú és a húspiacon legértékesebbnek tartott "árú cikket" amivel egy nő rendelkezhet, azaz a szépséged amivel csak kb. 30-35 éves korodig fogsz rendelkezni, igen, szerintem elpazarlod.Ezt az időt akár használhatnád arra is, hogy fogj egy jó férjet és családot alapíts, már ha vannak ilyen céljaid, mert feltételezem, hogy vannak.
2017. máj. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
regisztrálj egy társkeresőre, azt keresgélj a felkínálkozó pasik közül ki elvisz moziba meg kávézni. Még le se kell feküdni velük, mert akár minden nap mással is mehetsz kávézni.
2017. máj. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy hová valósi vagy?? :)
2017. máj. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jól írták, ismerkedj.
2017. máj. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én elmennék veled túrázni. Hm? 29F
2017. máj. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kárba vesz, ha nem használod ki a sok lehetőséget, mit az élet egy fiatalnak adhat.
2017. máj. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!