Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy amikor...

Miert van az, hogy amikor segitsegre van szuksegem, a szamomra fontos emberek eltunnek?

Figyelt kérdés

2017. máj. 4. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Rosszul választottad meg őket ezek szerint. (kivéve ha családról van szó, mert azt ugye nem választhatod meg.)
2017. máj. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mert számukra nem vagy fontos.


#1

Lehet hogy a családját nem választja az ember, viszont ő dönti el hogy kikkel akarja tartani a kapcsolatot.

2017. máj. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Egyertelmu, mert nekik nem vagy annyira fontos :/ sok "barat" csak a jo dolgokban akar veled lenni ha barmire szukseged van rogton eltunik... na az ilyenek nem baratok :/ az igazi barat aki segit ha szukseged van vmire

Ahogy az elso is mondta, ha a csaladrol van szo azt nem valszthatod es nem tudhatjuk h milyen viszonyban vagy veluk

2017. máj. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az emberek többsége érdekember. Ha nem látják benned, hogy hozol valami hasznot számukra, akkor eltűnnek.
2017. máj. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen az emberek többsége. Amíg rád vannak szorulva valamiben, a lábad nyomát is megcsókolják, de ha ez elmúlik, és te kérsz tőlük valamit, rád se hederítenek. Ez van. Ezért nem segítek én senkinek, csak annak, akiről tudom, hogy nem érdekből áll hozzám közel.
2017. máj. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos a hozzám közeli emberekről beszélek, és ebbe a család is beletartozik. Lehet, én vagyok túlérzékeny, de amíg én törődök a problémáikkal, meghallgatom őket, nem érzem, h ugyanezt kapnám vissza... Így nehéz pozitívnak lenni, és ki szereti a negatív embereket?
2017. máj. 5. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!