Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon fontos, segitseg! 16...

Nagyon fontos, segitseg! 16 eves lany vagyok, segitsegre van szuksegem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mar 2 eve jarok egy gimnaziumba ahol nagyon nem erzem jol magam. En tipikusan egy olyan szemely vagyok aki mindig megtalalja az emberekkel a kozos hangot. Mikor kozepsuliba jottem meg volt a tervem, hogy hova megyek, de oda nem vettek fel, ezert jottem ide. Ez sem rossz suli, de nagyon rosszul erintett, hogy nem vettek fel oda, ahova eredetileg menni akartam, ezert erre a sulira csak amolyan potlekkent tekintettem. Mikor legelso nap bementem a suliba teljesen kinzasnak ereztem, mintha belulrol fojtogatna valami ezert elhataroztam, hogy en amint lehet elmegyek onnan, es nagxon negativan viszonyultam mindenhez :magahoz a sulihoz, az osztalytarsakhoz. Aztan abbol az elmenesbol nem lett semmi mert nem talaltam mas sulit ami tetszene ezert ugy voltam vele, hogy akkor kijarok ott 1 evet, majd nyaron valasztok. De annyira fajdalmas volt erre a suli dologra gondolni, hogy nyaron tulsagosan is orultem annak, hogy vegre megszabadultam tole, es nem foglalkoztam vele. Most is itt vagyok meg, es nagyon rosszul erzem magam itt, mindig mindenhol tarsasagi leny vagyok, es nagyon rossz, hogy itt sokszor egyedul vagyok a szunetekben, es azt sem tudom mit kezdjek magammal. Ezen a dolgon mihamarabb valtoztatni kell, de egyszeruen nem tudom, hogyan. Hova menjek, mikor hogyan. Nem tudom. Teljesen panikban vagyok, es a hajam is elkezdett hullani, lelki okok miatt. Segitseg, nem tudom mit tegyek (? )

2015. szept. 15. 21:58
 1/2 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok!Ugyanezeken a dolgokon mentem át én is a nyár folyamán. Próbálj ne rá gondolni,szervezz programokat az ismerőseiddel akiket szeretsz,és meg látod nem annyira fog érdekelni,az osztálytársaiddal pedig ne foglalkozz,ne keveredj velük összetűzésbe.Az hogy elkezdett hullani a hajad,azt már egy dokival kéne megoldani:)
2015. szept. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kihozod a legjobbat belole. Optimistan tekintesz a dolgokra, hogy legalabb felvettek valahova es van hol tanulnod. Sajnos ilyen az elet. Bele kell torodnod, hogynem minden sikerul, DE ez igy van rendjen.


Tarts ki, tanulj. Felen mar tul vagy.


Ha nagyon at akartal volna menni, atmentel volna. Nincd kifogas.

2015. szept. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!