Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az örök életében csak egy...

Az örök életében csak egy vesztes lehet, akinek már úgy kezdődött az élete, hogy az iskolában kigúnyolták?

Figyelt kérdés
2017. máj. 6. 22:29
1 2
 1/12 Lazy Lover ***** válasza:
0%
igen! itt vagyok élő példa.... tudod az élet olyan mint a játék van aki nyertes van aki örök vesztes!
2017. máj. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
A két dolog nem függ össze. Gondolkodj egy kicsit, ha nyertes akarsz lenni.
2017. máj. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos a való élet nem egy film, ahol a nyomi szereplő a végére egy menő arc lesz. Ha valakit csúfolnak, annak általában oka van. És ez olyan, mint egy ördögi kör, ha elkezdenek valamiért csúfolni és nem állítod le a csúfolókat még az elején, lassan elhiszed, hogy nem érsz annyit, mint más emberek és te is utálni fogod magad, ami egy idő után meglátszik egy emberen és közben újra meg újra lesznek, akik beléd rúgnak és te közben még mélyebbre süllyedsz. Szóval igen, általában akiket már az iskolában csúfolni kezdenek, az esetek sajnos többségében nem lesznek (lelkileg legalább is) teljesen egészséges felnőttek.
2017. máj. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Fatal_3rror_ ***** válasza:
68%

Nem. Az élet elég hosszú ahhoz hogy megváltozz.


Engem is mindig kiközösítettek, kigúnyoltak. Általánosban, középsuliban is. Se barátnő, se bulik, barátokból is csak hasonló depressziós "lúzerek" mint én. Mellette alkoholista apám volt aki rajtam vezette le a saját elcseszett élete miatti feszültséget és napi szinten megkaptam hogy "belőlem nem lesz senki" én "soha nem fogok dolgozni" mert szerinte a munka csak kétkezi munka lehet...nem mintha ő annyira űzte volna. Egyetem már felemásan telt, ott is csúsztam, teljesen céltalan lettem.


Aztán megtaláltam nagy nehezen az irányt ami érdekel, most meg van fix munkám, szeretem csinálni, célt ad az életemnek, és havi 350-et kapok érte. Folyamatosan érzem a fejlődést, a munkatársak, feletteseim is szerencsére támogatnak és nem az a cél hogy egymásnak keresztbe tegyünk.


Nyertesnek nem mondanám magam, de vesztes sem vagyok semmiképpen.

2017. máj. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Lazy Lover ***** válasza:
3 ez így van!
2017. máj. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%
Ez gyerekbetegség. Felnőtt korra általában megszűnik.
2017. máj. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
39%
mindenkit kigúnyolnak az iskolában. ezek szerint minden ember vesztes. érdekes...
2017. máj. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
Nem így működik ez.
2017. máj. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Gondolom a kérdező nem olyan gúnyolódásra gondolt, hogy pl. Annát Kannának hívják néha viccből a társai..
2017. máj. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sok híres embert csúfoltak az iskolában. Denise Richards-t például halszájúnak gúnyolták,mégis Bond lány lett belőle. Christina Aguilera magántanuló is lett,a folytonos megaláztatások miatt. Tyra Banks is sokszor ment haza sírva a suliból,ment rászállt egy csapat pökhendi lány. Katalin hercegnőt sem kímélték, még az elit gimnáziumban sem. Ha valaki eltemeti magát,az nagyon rosszul csinálja.
2017. máj. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!