Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kedvtelen, életunt senkinek...

Kedvtelen, életunt senkinek sem kell, haszontalan örök vesztes?

Figyelt kérdés
Ez lennék én,nem megy a suli nem tudom hova tanuljak tovább és engem cikiznek/röhögnek rajtam hogy milyen szerencsétlen vagyok 12-esként. Nincsenek is a suliba barátaim. Meguntam a tanulást már semmi motivációm..az se motivál,ha mmegbukok pedig voltam kitűnő is már. Nem megy a fogyókúra hisz az egyetlen örömöm ha itthon ehetek a tv előtt. Iszonyat fáradtságot érzek,elmentem sportolni bírom de mint akit lelőttek 8 óra alvás után is majd összeesek. Nem tudok túllépni a problémáimon.Fáj az élet nem nekem találták ki:( Mit csináljak?18/L
2013. szept. 3. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ilyenkor nem tudsz mit tenni, azon kívül hogy összeszeded magad, és mondjuk nekiállsz fogyókúrázni. És amúgy is új suli új emberek, nem mindenki ugyanolyan, ne szokd meg, hogy mindenki a külsőd alapján ítél meg!
2013. szept. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írtam privátba! :)
2013. szept. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Írj ha szeretnél nekem Kedves Rokonlélek ! :)
2013. szept. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

énis hasonló cipőben vagyok, csak extrém módon lusta is, tehát ha van egy icipici életkedved és nem vagy lusta dolgozni vagy bármit csinálni akkor nemlesz gond.

ha teis nagyon lusta vagy és valamennyire bátor is javaslom az öngyilkosságot, ha ez a viselkedési forma amit felvázoltál depresszióhullámokkal tarkított mint nálam.


ja és az hogy, elsőre elfáradsz a sporttól vagy utána a sok alvástól az természetes a tespedés is fárasztó tud lenni ha sokat csinálod, de elvileg ha folyamatosan akarsz mozogni, vagy csinálni valamit hozzászoksz majd, és nem fáradsz el annyira és még tetszeni is fog.


ja és a széndioxid, vagy monoxid a kipufogógázból az egyik legfájdalommentesebb megoldás az öngyilkosságra elvileg.

2013. szept. 9. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Te hülye vagy kedves "előző"?!

Az öngyilkosság semmire sem megoldás. Aki öngyilkos, az gyáva, önző. Miért nem lehet tenni mindenkinek azért hogy a problémáit megoldja? Nem az a megoldás hogy elfutsz a világ, és a gondok elől. Szembe kell velük nézni, és tenni a jobbért.

2013. szept. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!