Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Küldtetek már külföldi híressé...

Küldtetek már külföldi hírességnek autogrammkérő levelet? Hogyan? Kaptatok választ?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy külföldi színésznek küldeni, de nem tudom, jó e a fanmail cím (kettőt is találtam). Ha ő nem ott él, akkor már az sem érvényes?


Valaki itt küldött már? Ti kaptatok választ? Küldtetek hozzá fotót? Milyen bélyeg kell, és hány db?



Köszönöm!



2017. máj. 9. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tiniként küldtem. De tudod, ezt nem a híresség maga kapja meg, hanem az erre kijelölt ember, aki csak aláfirkál egy papírt azt többszörösíti és küldik ezrével.

Kaptam választ. Egy borítékra ráirod az ő címét, másik borítékra a te címedet, belerakod az elsőbe és küldöd.

2017. máj. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia, köszön a választ! Az USA-ba küldtél?


Hát igen, sejtettem, hogy nem ő írja alá, de hát, mégis onnan jön, meg úgy lehet örülni neki. Egy eredeti autogrammom van (Gaby Spanictól),ezt személyesen írta alá, de ez most más. Mennyi idő után kaptál választ? küldtél mellé fotót?:)

2017. máj. 9. 11:49
 3/3 anonim válasza:
Én hírességnek még nem, de futballcsapatoknak már küldtem levelet. Ugyanúgy ahogy az 1-es írta. Ők maguk küldtek 'aláírókártyákat' aláírva, de volt aki magát a levelet írta alá kép híján.
2022. jan. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!