Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elmegy mellettem az élet. Más...

Elmegy mellettem az élet. Más is érez így?

Figyelt kérdés
Olyan mintha egy idegen világban élnék. Minél inkább haladunk előre az időben, egyre idegenebb minden és mindenki. Nem tudok részt venni az életben. Kívülállónak érzem magamat. Egyedül vagyok ezzel?
2017. máj. 10. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Na és? :) Vagy ez téged zavar? Boldogtalan vagy miatta?
2017. máj. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem vagy vele egyedül.
2017. máj. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok, üresnek érzem az életem, alapjában megvan amire szükségem van, de pl emberi oldalról nincs senkim, párom sose volt, barátom is online van, nem vagyok társasági ember. Sokszor nem értem mi értelme az életnek, miért küzdjek olyanért, ami ideig, óráig boldogít. És azt se értem más miért küzd ugyanezekért.
2017. máj. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olvasd el Albert Camus közöny c. könyvét, érdekes lesz, nagyjából pont erről szól, talán segít valamit.
2017. máj. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy. Ha fajdalmas maganyt erzel az baj. Ha semleges szamodra a vilag az sem baj. Persze munkad azert legyen. Ne unatkozz.
2017. máj. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy vele egyedül.... Nekem nincsenek barátaim, soha nem volt még párkapcsolatom, és ami a legdurvább azaz, hogy nem volt még soha sem örömöm az életben. Ez van, az emberek már csak ilyenek (tisztelet a kivételnek).....
2017. máj. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is így érzem. Utoljára tinédzserként voltam "benne" a világban valahogy.
2019. jan. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!