Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 22 évesen úgy érzem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen úgy érzem, hogy megöregedtem és elment mellettem az élet, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs és nem is volt barátnőm. Nem tudom mért, sosem tetszettem senkinek, nem érdeklődött irántam senki, hiába próbálkoztam.

Egyetem teljesen elveszi az életem, szóval a suli alatt sem hiszem, hogy összejönne bármi is.


Csak hát már elég idős vagyok, és sokaknak elég stabil kapcsolatuk van, normális lányok "elkelnek".


Félek, hogy egyedül döglök meg, mert tönkre tettem a fiatalkoromat.

Van esetleg még valami esély, hogy ennyi idősen is még változhat a dolog?


2016. márc. 12. 21:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Ne aggódj, nem veszítettél olyan sokat, mint gondolod! Tanulj, legyen jó munkád, gyúrj és mindjárt nem lesz gondod a csajozással.
2016. márc. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén, nem bírnék nekiállni gyúrni, nem tetszik, más sportom van, amit viszont imádok.
2016. márc. 12. 21:32
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nincs okod az aggodalomra.
2016. márc. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondjátok, hogy nem maradtam le semmi olyanról, amit ne lehetne még bepótolni?
2016. márc. 12. 21:40
 5/15 anonim ***** válasza:

Mit szoktál sportolni?

Semmi óriási dologról, tényleg ne aggódj miatta. Koncentrálj a jelenre és a jövőre, sokkal több értelme van!

2016. márc. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Főleg állóképességi sportokat szeretek
2016. márc. 12. 21:46
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Legyél nyitott a világra. .. akkor jön majd Ő mikor nem is számítasz rá. Lehet hogy csak 40 évesen. ..de addig ne savanyodj be....
2016. márc. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%

Én 25 vagyok, lassan végzek az egyetemmel. Volt barátnőm, de érzelmileg teljesen kikészültem. Az egyetem nekem is elveszi az életem.


A normális lányok igaz, hogy elkelnek, meg fogalmazzunk finoman, elhasználódnak, de mi van a fiatalabbakkal? A 18-20-22 évesekkel? Ha 30-40 évesek 18-20 éves lányokkal kavarnak, akkor nem értem, egy 22-25 éves miért kéne a saját korosztályával küzdenie?


Mivel tetted volna tönkre a fiatalkorodat? Azzal hogy egyetemre mentél és tanultál? Mert akkor én is tönkretettem a sajátomat, az összes orvos, mérnök, sikeres emberek, akik más embert gyógyítanak vagy dolgoznak azon, hogy jobbá tegyék mások életét, mind tönkretették a saját életüket?


Én inkább büszke vagyok arra, hogy tanultam és nem mentem én is bulizni, piálni meg olcsó ribket hajtani.

Konkrétan gyúrni én sem szeretek, de erősítésre nekem is szükségem lesz.


Sokaknak van stabil kapcsolatuk... Nem akarok rosszindulatú lenni, de nem látunk bele azokba a stabil kapcsolatokba. Most stabilak a kapcsolatok, de amint történik valami, mi lesz velük? Honnan tudod hogy egy ember mennyire megbízható? Nézzük már meg, hány családban történik válás és milyen indokkal? A stabilnak tűnő kapcsolatoknak mekkora része lehet ténylegesen stabil?


Nem mondom, én is irigylem azokat, akiknek barátnőjük van, de ki tudja milyen problémákkal kell szembenézzenek. Én is szeretnék barátnőt és hiába, hogy már volt, attól még ugyanúgy szívok az ismerkedéssel, mint te.


Úgyhogy fel a fejjel és ne ennyire negatívan. Egy erős jellem többet ér, mint az hogy elmondhatod magadról van csajod

2016. márc. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Majd ha 10 év múlva is ez lesz akkor már kezdheted mondani ezt!
2016. márc. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem tettél tönkre semmit se csak hibákat követtél el, mint mindenki.

Bármikor változhat. Válts hozzáállást és életmódot.

2016. márc. 13. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!