Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minden lány szeret öltözködni...

Minden lány szeret öltözködni csak én nem? 17/L

Figyelt kérdés

Nézem a kepeket fb on mindenki csiri viri feher felsohoz fehér cipő. Fekete felsohoz fekete cipő. Egyforma cipő és táska szín.

Én meg semmit nem költök ruhára vannak nadragjaim és semleges színű poloim felsoim , egy dzseki kabátom sincs mert csak beleizzadok .ez ugye nem gáz????

Mar kezdem magam kellemetlenül érezni a sok divat b*z* között


2017. máj. 10. 21:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

dehogy

nem kell követni a tömeget

de azért adj magadra

2017. máj. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Huhú én se szeretek öltözködni.

Egy saját stílust igyekszem kialakítani, a mások véleményére ezen a téren már teszek.

Azért adni kell magunkra.



24/L

2017. máj. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én sem szeretek öltözködni. Farmer, fekete (vagy más sötét) póló, tornacipő és kész. Szerintem nem gáz. 16/l
2017. máj. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én se, mindig csak igyekszek magamra aggatni valami nem túl cinkes cuccot, persze sok ruhám van, meg szeretek vásárolgatni, de öltözködni azt nem.

Ha nem néznének érte hibbantnak, akkor pizsamában járnék-kelnék.

2017. máj. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem gond. Én nekem van ,,86 ezer '' trikóm van ezekben a színekben: zöld, kék , fekete, szürke, lila. Ezeket kombinálom a szekrényben lévő 4 farmeremhez , illetve 3 kockás ingemhez/ 3 pulcsihoz. Nem vagyok az a tipikus bemegyek a plázába és megveszem a newyorkert és hasonló üzleteket. Én pl egy évben összesen 30 ezer ft-t költök ruhára, cipőre. De mikor megköveteli az alkalom , akkor tudni kell megfelelően, stílusodhoz híven,felöltözni.De egyetértek az előző válaszolókkal ,adni kell magadra.

Bocsi a hosszú válasz miatt. :p 18/L

2017. máj. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Csak a divat sunák, a tucat agymosott élő ágybetét. Ne foglalkozz vele, ha szerinted jól áll rajtad a bugyi és jól érzed magad úgy ahogy vagy akkor minden jó.
2017. máj. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért elég sok lány van, aki kilóg a divatból. Szerintem nem vagy egyedül. És tényleg nem is a divat a lényeg, hanem az, hogy igényes legyél magadra.
2017. máj. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%
Egészen az utolsó mondatodig úgy voltam vele, hogy írok valami olyat, hogy ne törődj másokkal,öltözködj úgy, ahogy neked tetszik, stb... De inkább azt írom, hogy elmehetsz te a jó büdös fenébe. Mi jogon divatb*zizól le te bárkit is? Azt hiszed különb vagy bárkinél is, mert kevesebb hangsúlyt fektetsz a megjelenésedre?
2017. máj. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó szerintem te magadra ismertel :--)
2017. máj. 10. 23:11
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem tagadom, azok közé tartozom, akiknek fontos, hogy a ruha, smink, cipő, köröm passzoljon, és?? Kettőnk közül még mindig nem én vagyok, aki degradálja a másikat, csak mert az nem olyan, mint ő. :)
2017. máj. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!