Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy lány szeret kicsit...

Ha egy lány szeret kicsit fiúsan öltözködni néha, akkor rögtön meleg?

Figyelt kérdés
Pl Snapbackban jár, rágózik, kicsit fiúsan viselkedik. Rögtön meleg?

2017. márc. 23. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Akármilyen hihetetlenül hangzik, nem attól lesz valaki meleg, hogy mit vesz fel. Sőt, kapaszkodj meg: nem minden leszbikus öltözik / viselkedik fiúsan.


Komolyabbra fordítva a szót, a válasz nem, nem jelenti rögtön azt. Lehet, hogy szereti a kényelmes ruhákat, a fiús dolgokat stb.

2017. márc. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
Nem, de melyik srácnak szeretne így tetszeni? Böfög meg fingik is mellé jó nagyokat nem? :D
2017. márc. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem.
2017. márc. 23. 19:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Dehogy meleg. Én mindig a párom pólóját hordom. Határozottan férfi ruha, és nem vagyok meleg.
2017. márc. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Lehet a szülei fiút akartak.
2017. márc. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Éppenséggel, amilyen ruhát ma egy átlagos (hetero) lány hord, hétköznapjaiban, azt egy 60 évvel ezelőttről jövő ember (aki a ruházat változását nem éli át), teljességgel fiú ruhának gondolhatja. Ez alapján minden lány (csak majdnem mindegyik) ma már fiúsan öltözködik... Vagy csak változnak a stílusok, mind populárisan, mind személyileg.
2017. márc. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%
Fordítsuk meg a kérdést. Amelyik fiú szeret lányosan öltözködni, lány ruhát hord az meleg?
2017. márc. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Képzeld, teljesen csajos lány vagyok, fullos hetero, de mégis 0-24ben rágózom szinte! Ezért lezbi lennék? Hűűű! És a többi ok sem utal szerintem erre.
2017. márc. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy fiú ruhát hord, csak szeret sapit hordani meg pl jobban szereti a farmert meg bő pólót mint a ruhát és szoknyát.
2017. márc. 23. 19:58
 10/10 anonim ***** válasza:
én imádom a tomboyokat :)
2017. márc. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!