Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon ciki ha...

Szerintetek nagyon ciki ha egy lány hulla részeg?

Figyelt kérdés
Voltam egy buliba hétvégén...és...kicsit sokat ittam...lassan kellett volna keveset ...én fordítva csináltam...szégyellem magam...életembe először rúgtam be ennyire...totál ko sose voltam...mindig tudtam menni és tudtam mit csinálok....érdekelne a véleményetek hogy veletek volt e már ilyen és mennyire bántátok meg ?

2017. máj. 14. 07:46
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Ha tudtál menni, és tudatában voltál mit csinálsz, akkor nem lehettél olyan részeg. Egyáltalán nem "ciki".
2017. máj. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök mindegy hogy pasi vagy csaj, tök ciki hullarészegnek lenni. Csak a nőkre nézve ez veszélyesebb állapot... Vannak olyan gerinctelen alakok akik kihasználhatják ha hülyére iszod magad.
2017. máj. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretem a kettősmércét. Egy férfinál és egy nőnél is szégyen szerintem, hogyha nem ismerik a mértéket és részegre isszák le magukat.

Nem azt mondom, egyszer előfordulhat, hogy elveszted a kontrollt,nem ismered még a határaidat.

Szóval ezért ne kövezd meg magad, mert most így sikerült az este.

Csak legközelebb figyelj rá oda, ha mész bulizni, akkor egyél előtte rendesen és ha lehet kerüld a töményet, inkább hígítva iszogass és lassan, ne hirtelen sokat.

Tanulópénznek jó lesz szerintem.

Ha ez vigasztal, én kétszer rúgtam be eddigi életem során nagyon.A másodikból már tanultam, azóta szinte egyáltalán nem iszok, vagy ha igen ritkán, akkor tényleg nagyon-nagyon ügyelek a mértékre.

2017. máj. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ritkán fordul elő, akkor nem annyira vészes. Velem is volt ilyen, de azért próbálok olyan mértéket tartani, hogy legalább tudjam, hogy mi folyik körülöttem és hazabírjak menni. Kár bánkódni, ha már megtörtént. Legközelebb okosabb leszel.
2017. máj. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Együttérzek :D
2017. máj. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy felemelő látvány, az biztos, tökmindegy, hogy lány vagy fiú. Velem is előfordult, és igen, megbántam és jobban odafigyeltem. Nem azért, mert "ciki" mások előtt, ez a része nem érdekel, hanem mert utálom, ha nem tudom teljes mértékben kontrollálni magam.
2017. máj. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor ciki, hogy ha csinálsz valami vállalhatatlan hülyeséget is. De ha csak hulla részeg vagy, és ülsz egyhelyben, akkor nem olyan gáz. Mindenkivel előfordulhat, hogy leissza magát, ilyen a fiatal élet... Szóval én nem szólnálak meg érte, előttem nem kéne magadat szégyellned.
2017. máj. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Erről szól a fiatalkor. A határok kereséséről feszegetéséről. Hülyeségek elkövetéséről.

Ha egyszeri alkalom volt, és tanultál belőle, az bocsánatos bűn.

2017. máj. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!