Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz piálós történetek? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz piálós történetek? :D

Figyelt kérdés

2015. ápr. 7. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Látom nem írt még senki ezért kezdem én.

Szóval többnyire nagyon jól bírom az alkoholt. Akkor épp nem.

A lényeg, hogy nagyon berúgtam nem is emlékszem miket csináltam és arra észleltem magamhoz, hogy sötét van és egy régi rossz aszfaltúton sétálok valahova úgy, hogy a cipőim a kezemben voltak, a bal kezemre zokni húzva...

2015. ápr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 XD az szep emlek lehet. En azert ilyen meg nem czinaltam. Legalabbis nem emlekszem ra
2015. ápr. 7. 19:48
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Meséltek az ismerősök (nem én velem történt) annyira részeg volt hogy a kapunál a( panelekben ugye a láb törölbe be lehet dobni a kulcsot). Na kedves emberünk mit csinált? Beledobta a kulcsot. . 1 órán át állt és nézte: hát oszt' hogy szedjen ki.. végül a részeg haver aki eléggé illuminalt állapotba volt valahogy kiszedte.. na és ez a jelenet úgy játszódott le hogy volt kamera.. na az jo lehetett xd
2015. ápr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
92%
Lehánytam a ház erkélyéről egy autóra... Aztán egy haverom kabátjára szilveszterkor :D
2015. ápr. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Annyira nem gáz, de én arra emlékszem, hogy egy csomó zokni volt rajtam. Ja meg lehánytam az ajtót.
2017. máj. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Külföldön élek. Buliból részegen betévedtünk a mekibe. Ott egy valaki kihívott, én mentem utánna és egy árokban egy sokkolóval sokkolt. Bár csak egy ilyen “játék” volt, de azért érezni lehetett. Aztán az egyik haverom beleakadt egy villanypásztorba és nem tudtuk kiszedni belőle, mert folyton megrázott minket :D Majd egy lány aki tetszik részegen jött felélnk. Vele összeálltam, majd ittunk még. Itt már csak arra emlékszek, hogy amikor újra magamhoz tértem, akkor egy mezőszerűségben voltunk. De a csaj szoknyája illetve magassarkúja rajtam volt, az én cipőm a csajon, a nadrágom meg lehúzva volt rajta :DD Aztán vissza sikerült cserélnem a ruhákat. A csaj eléggé részeg volt, én ott már kezdtem kijózanodni. Utánna igazából csak a csajjal sétálgattam...
2018. ápr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ittam Pesten és nagyon berúgtam. Hazamentem, és van nálunk egy éjjel nappali, ott ittam még pár sört valami emberrel. Totál nem voltam magamnál és elvette a telefonomat. Mondtam, hogy nem sokat ér ne vegye el. De nem adta vissza. Utána felajánlottam, hogy megveszem. Abba belement és megvettem a saját telefonomat...
2018. dec. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!