Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudnátok tippet adni, hogyan...

Tudnátok tippet adni, hogyan találjam meg a nagymamám fiatalkori szerelmét?

Figyelt kérdés

Facebookon már néztem,csak a nevét tudom és,hogy melyik országban lakik.De nem dob ki senkit,nekem ez nagyon fontos lenne!

Van ötletetek mit tehetnék?Előre is köszi


2017. máj. 14. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem felejtsd el.

Egyrészt nem si biztos, hogy még él , másrészt azért a nagymama korú emberek nem sűrűn vannak még fent facebookon.

2017. máj. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igazad lehet.Csak úgy örültem volna ha mégegyszer láthatná.
2017. máj. 14. 13:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy volt a nagyid fiatalkori szerelme, hogy nem ő lett a nagypapád, akkor egyáltalán nem biztos, hogy örülne a találkozásnak!!! Minek bolygatnád a múltat! Ne kavarj!
2017. máj. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Feltételezem hogy a mamád fiatalkori barátja is örülne ennek valameilyen oknál fogva és nem "zaklatni" akarjátok.


Olyan emberek nincsenek akik ismerik/ismerték őt? Oké, őt nem találtad meg, de elkell indulni a rokonain/barátain keresztül. Szóval nagymamád nem tudja véletlenül pl. hogy nem-e volt testvére, vagy legjobb barátka az illetőnek? Mert ha tud valakit arra szintén rátudsz keresni facen, illetve a kapcsolatot is feltudod venni vele.


Régi iskoláját felkeresnéd esetleg tablón megtalálhatnád és az osztálytársain keresztül is próbálkozhatnál.


De ez nem egy könnyű feladat, és nem biztos hogy mindenki szivesen fogadja egy ismeretlen kérdéseit.

2017. máj. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó!Valóban örülne nekik a nagyim ha megtalálnám,megpróbálom amiket tanácsoltál! :)
2017. máj. 17. 18:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Lilunak írjá, hátha lesz még keresem a családomat című műsora. (RTL)
2017. okt. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!