Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak olyan emberek akiket a...

Vannak olyan emberek akiket a fiatalkori megpróbáltatások, nehézségek segítették ahhoz, hogy talpraesett, életrevaló felnőttek legyenek?

Figyelt kérdés

Mik voltak azok a tulajdonságok amik a legfontosabbak ilyenkor? Kitartás, ész stb...


16/f



2015. okt. 28. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Rengeteg negatív behatás ért körülöttem lévő emberektől, így nagyon magában gondolkodó ember lettem, aminek nagyon nagy hálával tartozom, mert emiatt lettel az aki.

Lehet teljesen más ember lennék( egyben sokkal rosszabb élettel) ha nem így történnek dolgok.

Legfontosabb ehez az agyi szintem volt, ami nagyban elősegítette fejlődésem gondolkodási készségben.

19F

2015. okt. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, 18-20 éves koromban volt egy nagyon csóró időszakom, akkor tanultam meg felelősségteljesen dönteni és vállalni a következményeket.
2015. okt. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

14-21 éves koromban depressziós voltam, "tanulásba fojtottam a bánatom", 3 szakmát szereztem ennek köszönhetően, elég sokat elértem, de ezt mind nem tudtam becsülni, igazából ma sem jelent hű de sokat, de ma már van valamennyi értéke számomra mind annak amit elértem...

azt nem tudom, hogy talpra esettebb lettem e, vagy életrevaló...viszont az életem olyan irányba indult amit a tesóimnál nem látok...nekem voltak és vannak céljaim amiket sorra elérek, de ők csak sodródnak az árral...lehet én is így végeztem volna ahogy ők...


22F

2015. okt. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!